GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bluetooth reproduktor LAMAX Beat Street ST-1

 Bluetooth reproduktor LAMAX Beat Street ST-1
Kategória:hardware sluchadla reproduktor
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 33,99€

POPIS Bluetooth reproduktor LAMAX Beat Street ST-1:

Darček LAMAX YouradioPremium na 6 mesiacov zadarmo.

Bezdrôtový reproduktor Street ST-1 je ideálnym mixom najnovších technológií a tradičného vzhľadu. Pod umiernene designovaným kabátom sa skrýva množstvo užitočných funkcií, ktoré pasujú Streetu do úlohy vševedca.

reproduktor
Street ST-1 umožňuje, vďaka technológii Bluetooth, bezdrôtové prehrávanie hudby z akéhokoľvek mobilného telefónu, tabletu či notebooku v až 15 metrovom okruhu. Práve po pripojení mobilného telefónu potom umožní integrovaný mikrofón využívať funkcie handsfree a plynulo tak prechádzať medzi počúvaním hudby a telefónnym hovorom, bez potreby jediný raz siahnuť pre telefón do vrecka.

ZÁHRADNÁ OSLAVA Z KAPSY
reproduktor, už vzhľadom k svojej veľkosti, prekvapí kvalitou zvuku a jeho hlasitosťou. Práve plný zvuk a až osemhodinová výdrž batérie predurčujú Street ST-1 k účasti na záhradných oslavách, výletoch do prírody či pikniku. Bavte sa s priateľmi a podeľte sa spoločne o vaše najobľúbenejšie songy, ktoré si vo svojom mobilnom zariadení beriete vždy so sebou.

Street tiež prehrávať hudbu z mnohých ďalších zdrojov. Okrem klasického zvukového vstupu pre pribalený audio kábel je to predovšetkým slot pre Micro SD karty a USB konektor, umožňujúci pripojenie ľubovoľného flash disku s vašou obľúbenou hudbou. Samozrejme nechýba FM rádio s digitálnym tunerom.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť