GameExpres.sk
  Prihlásenie

Komiks Mass Effect: Foundation Volume 1-3

 Komiks Mass Effect: Foundation Volume 1-3
Kategória:Knihy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 14,99€

Zvýhodnené balenie obsahuje komiksy Mass Effect: Foundation Volume 1,2 a 3
POPIS Komiks Mass Effect: Foundation Volume 1-3:

MASS EFFECT: FOUNDATION VOLUME 1
V komiksoch Mass Effect: Foundation sa zoznámite s tajomnou agentkou Rasa. Tá pracuje na pozadí galaktických udalostí pre Illsuive Mana (Záhadného) a jeho polovojenskú organizáciu Cerberus. Od začiatku jej kariéry sa prepracujete k udalostiam, ktoré formovali životy kľúčových postáv série – Urdnota Wrexa, Ashley Williams a Kaidana Alenka. Kniha obsahuje prvé štyri čísla série Foundation a priamo nadväzuje na DLC pre Mass Effect 3 s názvom Citadel.

MASS EFFECT: FOUNDATION VOLUME 2
V ďalšom pokračovaní série Foundation budete sledovať Mirandu Lawson a Jacoba Taylora pri naháňaní veliteľa Sheparda cez nebezpečný systém Terminus. Potom sa vráti agentka Rasa, ktorá tentokrát loví smrteľného biotika a skríži si cestu so známym vrahom Thanom Kriosom. Kniha obsahuje čísla 5 až 8 série Foundation.

MASS EFFECT: FOUNDATION VOLUME 3
Tentokrát sa v komikse dočkáte niekoľkých jednotlivých príbehov kľúčových postáv série. Či už je to Mordin Solus, známy vedec a tajný agent, ktorý rozhodne o osude celej jednej rasy, alebo zlodejka Kasumi Goto a strata jej životnej lásky. Prípadne vrah Thane Krios, ktorý padne do nemilosti tých nesprávnych ľudí. A konečne sa dozviete, ako a prečo za všetkým stojí Illusive Man (Záhadný) a čo má s tým všetkým spoločné. Táto kniha obsahuje čísla 9-13 série Foundation a nadväzuje na DLC pre Mass Effect 3 s názvom Citadel.

zdielaj na:
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť