GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario Kart 8 Deluxe

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe
Kategória:preteky
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 49,99
Aktuálna cena : 42,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 06.12.2020 alebo do vypredania zásob.

POPIS Mario Kart 8 Deluxe:

Deluxe edícia na Switch obsahuje všetky vaše obľúbené trate a postavy z pôvodnej Wii U verzie, k tomu všetky DLC a ešte navrch nové postavy - Inkling boy a girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr! Nechýbajú ani nové trate a prepracovaný Battle Mode.

PRETEKAJTE, KDE CHCETE
Pretekanie s kamarátmi ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka možnostiam konzoly Nintendo Switch je možné pretekať kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek jednoduchým odpojením ovládačov Joy-Con a hraním v tabletop móde na zabudovanej obrazovke. Zapojenie konzoly Nintendo Switch do jej dokovacej stanice vám umožní súperiť v rámci TV módu až v 4 hráčoch.

ALEBO AKO CHCETE!
Čo tak si otestovať svoje schopnosti a vyzvať hráčov z celého sveta kedykoľvek a kdekoľvek v handheld móde? Pretekať je tiež možné s využitím precízneho pohybového ovládania, ktoré si môžu užiť hráči všetkých tried jednoduchým zapojením ovládača Joy-Con do príslušenstva Joy-Con Wheel (v setoch po dvoch kusoch). S toľkými spôsobmi hrania, množstvom tratí a módov sa jedná o ten doposiaľ najväčší Mario Kart zážitok!

ŠIALENÉ PRETEKY, AKO ICH MÁME RADI
V Mario Kart 8 Deluxe spolu pretekajú známe postavičky zo sveta Super Maria, na tratiach po celom Mushroom Kingdom, aj mimo neho. Musíte byť pripravení pobiť sa o popredné priečky so svojimi rivalmi pomocou predmetov ako sú Super Star, ktorá vás urobí na niekoľko sekúnd nezraniteľnými, alebo Spiny Shell, ktorá po odpálení pôjde po hráčovi, ktorý je na čele pretekov. Anti-gravitačné pásy vám umožnia jazdiť po stranách budov alebo vodopádoch a narážať do protivníkov pre získanie krátkodobého zrýchlenia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka Mario Kart 8 Deluxe:

video na YouTube

Recenzie Mario Kart 8 Deluxe:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Mario Kart 8 Deluxe nabízí hodně obsahu, který je bohužel roztříštěný do vzájemně nepropojených celků. To je jedna z mála chyb na kráse. Skoupý multiplayer je v dnešní době také na pováženou, ale vše ostatní potěší. Ideálně dlouhé závodní tratě, hodně rozdílné prostředí, ikony Nintendo her v roli jezdců a power-upy, se kterými jde zažít kupa zábavy. Zároveň můžete využít bitevní režim a změřit síly s ostatními hráči v Mario-carmagedonnu. A to ať už máte čas jen pár minut, nebo pár hodin.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť