GameExpres.sk
  Prihlásenie

Shadow of the Colossus

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Shadow of the Colossus
Kategória:akčná adventúra
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 32,99
Aktuálna cena : 17,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 08.06.2020 alebo do vypredania zásob.

POPIS Shadow of the Colossus:

Kompletný remake legendárnej hry od Fumito Uedy. Putovanie mladého chlapca, ktorý sa porazením 16 obrovských Colossov snaží oživiť dievčinu, patrí medzi moderné herné klenoty. Pre PS4 bola hra od základu prepracovaná, nejde teda len o remaster vo vyššom rozlíšení.

EPICKÉ MOMENTY V LEPŠEJ GRAFIKE
Studio Bluepoint Games dalo emóciám, napätiu a kráse pôvodného dobrodružstva Fumito Uedy nový, dychberúci kabátik. Každý epický moment je vďaka vylepšenej grafike a výkonu ešte viac ohromujúci a nezabudnuteľný.

PORAZIŤ 16 KOLOSOV
Máte jedinú úlohu - aby ste mohli priviesť dievča späť k životu, musíte poraziť 16 obrov. Vybavení iba svojím dôvtipom, magickým mečom a lukom sa vydáte v sedle svojho verného koňa do obrovského sveta, kde budete hľadať každého z kolosov. Ale dávajte pozor - hoci má každý z obrov svoju slabinu, nájsť ju a využiť vôbec nebude ľahké. Napínavý mix preskúmavanie, skákanie, riešenie hádaniek a akcie už na vás čaká.

zdielaj na:

Video / Ukážka Shadow of the Colossus:

video na YouTube

Recenzie Shadow of the Colossus:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Shadow of the Colossus se vydal mezi hráče hledat nové fanoušky. A díky povedenému audiovizuálními zpracování dostává příběh Wandera a jeho koně Agra nový impuls, který určitě přitáhne další hráče do zapovězených pustin. Zamrzí mírně chaotická kamera ve vypjatých chvílích a sporadický trhaný pohyb postav, ale to jsou jen drobné pihy na kráse příjemně plynoucího titulu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťUncharted 4: A Thiefs End (PS4)
Uncharted 4: A Thiefs End (PS4)
17,99€
12,99€