GameExpres.sk
  Prihlásenie

Lost Hero (early access) (DIGITAL)

Digitálna verzia hry pre PC
Digitálna verzia hry pre PC Lost Hero (early access) (DIGITAL)
Kategória:rpg 3D stredovek
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 19,99€

Kľúč k hre Lost Hero (early access) (DIGITAL)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Lost Hero (early access) (DIGITAL):

Jedná sa o early access verziu hry distribuovanú cez stránky vývojárov. Steam kľúč obdržia hráči po vydaní na tejto platforme v priebehu budúceho roka. 

Lost Hero je hardcore temná fantasy akčná RPG so sci-fi zápletkou. Ako vyhnaný hrdina, žoldnier tajomného rádu, budete bojovať proti temným silám chaosu a deštrukcie vo svete zmietanom nekonečnou vojnou medzi rasami. Len vy môžete rozhodnúť, ktorá strana získa silu zvíťaziť.

KOOPERÁCIA S KAMARÁTMI
Hrajte spoločne v 2-4 hráčoch v kooperatívnom režime a spoločne tak cestujte temným svetom. S nepriateľmi budete bojovať v akčnom súbojovom systéme založenom na zručnostiach a budete zbierať zdroje pre výrobu a vylepšenie vašej výbavy.

Lost Hero začala ako klasický krokovací dungeon. Oldschool hrateľnosť a retro vzhľad nevzbudili veľa ohlasu, takže neskôr sa pôvodná myšlienka kompletne zmenila. Lost Hero sa zmenil na stredovekú multiplayerovú hru, kedy hráči bojovali v aréne. Prvé prototypy druhého konceptu odhalili potencionálny veľký risk, kedy všetko záležalo na komunite a jej vôle byť len v aréne. V roku 2015 sa koncept zmenil do finálnej podoby hardcore akčného soulslike RPG s možnosťou kooperácie až pre 4 hráčov.

praise the sun

zdielaj na:

Video / Ukážka Lost Hero (early access) (DIGITAL):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.