GameExpres.sk
  Prihlásenie

Figúrka Avengers: Endgame - Captain America (MiniCo.)

Figúrka Avengers: Endgame - Captain America (MiniCo.)
Kategória:predmet
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Figúrka Avengers: Endgame - Captain America (MiniCo.):

O IRON STUDIOS
IRON STUDIOS vzniklo v roku 2012 v brazílskom St. O Paulo. Odvtedy táto šikovná kreatívna partia vytvára zberateľské figúrky, ktoré sú vyladené do posledného detailov. Na dizajne figúrok sa podieľajú známi umelci, ako napríklad komiksový autor Ivan Reis. V poslednej dobe sa firma snaží rozšíriť produktovú ponuku. Jasať tak môžu fanúšikovia Marvelu, DC, Hviezdnych vojen, Krotiteľov duchov alebo Jurského parku. Skrátka všetci milovníci popkultúry.

O MINI CO.
Mini Co. sú štylizované zberateľské figúrky od legendárnej firmy IRON STUDIOS. Vďaka ich veľkosti sa parádne hodia na stôl, alebo do poličky každého vášnivého zberateľa. Balenie obsahuje figúrku a podstavec.

Steve Rogers a.k.a. Kapitán Amerika, je Supervoják z obdobia druhej svetovej vojny ... Jo, pár rokov bol u ľadu, ale to mu nebráni byť jedným zo zakladajúcich členov Avengers. Hodnosť "Kapitán" tiež nemá len tak pre srandu. Je to totiž skúsený taktik a majster bojového umenia. No a tiež veľký sympaťák a fanda fair play. Keď si za niečím stojí, vie si za tým stáť. Čo sme videli v Občianskej vojne. Srdce mu, ale vždy bije pre tím. Jeho Minic. verziu úplne zbožňujeme!

Figurka Avengers: Endgame - Captain America (MiniCo.)
marvel figurkairon studiosmini cominico

Veľkosť: cca 15 cm
Materiál: PVC
Výrobca: Iron Studios / MiniCo.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť