GameExpres.sk
  Prihlásenie

Figúrka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.)

Figúrka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.)
Kategória:predmet
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

POPIS Figúrka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.):

O IRON STUDIOS
IRON STUDIOS vzniklo v roku 2012 v brazílskom St. O Paulo. Odvtedy táto šikovná kreatívna partia vytvára zberateľské figúrky, ktoré sú vyladené do posledného detailov. Na dizajne figúrok sa podieľajú známi umelci, ako napríklad komiksový autor Ivan Reis. V poslednej dobe sa firma snaží rozšíriť produktovú ponuku. Jasať tak môžu fanúšikovia Marvelu, DC, Hviezdnych vojen, Krotiteľov duchov alebo Jurského parku. Skrátka všetci milovníci popkultúry.

O MINI CO.
Mini Co. sú štylizované zberateľské figúrky od legendárnej firmy IRON STUDIOS. Vďaka ich veľkosti sa parádne hodia na stôl, alebo do poličky každého vášnivého zberateľa. Balenie obsahuje figúrku a podstavec.

Šialený Titán je hlavným záporákom, s ktorým sa stretli Avengers vo filmoch Infinity War a Endgame. Famóznym spôsobom ho zahral Josh Brolin a vytvoril tak jedného z najúchvatnejších komiksových zloduchov. Thanosovým cieľom je nájsť všetky Kamene nekonečna. S ich pomocou chce spasiť vesmír tým, že zredukuje počet živých organizmov na polovicu. Možno by skôr pomohlo zdvojnásobiť počet zdrojov? Vy si tohto zloducha teraz môžete zaobstarať aj v roztomilej MiniCo. verzii.


Figurka Avengers: Endgame - Thanos (MiniCo.)marvel figurkairon studiosmini cominico


Veľkosť: cca 20 cm
Materiál: PVC
Výrobca: Iron Studios / MiniCo.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť