GameExpres.sk
  Prihlásenie

Figúrka Avengers: Endgame - Thor (MiniCo.)

Figúrka Avengers: Endgame - Thor (MiniCo.)
Kategória:predmet
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Figúrka Avengers: Endgame - Thor (MiniCo.):

O IRON STUDIOS
IRON STUDIOS vzniklo v roku 2012 v brazílskom St. O Paulo. Odvtedy táto šikovná kreatívna partia vytvára zberateľské figúrky, ktoré sú vyladené do posledného detailov. Na dizajne figúrok sa podieľajú známi umelci, ako napríklad komiksový autor Ivan Reis. V poslednej dobe sa firma snaží rozšíriť produktovú ponuku. Jasať tak môžu fanúšikovia Marvelu, DC, Hviezdnych vojen, Krotiteľov duchov alebo Jurského parku. Skrátka všetci milovníci popkultúry.

O MINI CO.
Mini Co. sú štylizované zberateľské figúrky od legendárnej firmy IRON STUDIOS. Vďaka ich veľkosti sa parádne hodia na stôl, alebo do poličky každého vášnivého zberateľa. Balenie obsahuje figúrku a podstavec.

Hromovládcovi má po Infinity War poriadnu depku. Ako by aj nie, keď zmárnil jedinečnú šancu zabiť Thanos. Ako sa s tým tento Boh vysporiadava? Mno, ostatne ako bežní smrteľníci. Svätú kombináciou PP - PlayStation a Pivo. Niet divu, že mu narástol poriadny bachor. Našťastie sa nakoniec vracia ako platný člen Avengers a jeden z rozhodujúcich hráčov vo finálnej bitke. Máte už jeho "plnotučnú" verziu? Super! Teraz ju, ale môžete doplniť roztomilou variantou MiniCo.


Figurka Avengers: Endgame - Thor (MiniCo.)marvel figurkairon studiosmini co


Veľkosť: cca 21 cm
Materiál: PVC
Výrobca: Iron Studios / MiniCo.

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť