GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bezdrôtový ovládač iPega - Dual Thorne s držiakom na telefón (iOS/Android/PC)

Herné príslušenstvo
Herné príslušenstvo Bezdrôtový ovládač iPega - Dual Thorne s držiakom na telefón (iOS/Android/PC)
Kategória:hardware
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Bezdrôtový ovládač iPega - Dual Thorne s držiakom na telefón (iOS/Andr:

Pohodlný Bezdrôtový gamepad s integrovaným držiakom pre mobilný telefón či tablet s operačným systémom Android / iOS pre hranie natívnych hier či hier v cloude ako je napríklad Xbox Game Pass (xCloud). Pravá časť ovládača je odpojiteľná a okrem klasických tlačidiel tu nájdeme tiež turbo funkciu. Ovládač je možné pripojiť aj k počítaču či Android TV bezdrôtovo. iPega nepodporuje telefóny s procesorom Mediatek a iOS 13.4 a vyššie v spojení s programom Shooting V3 Plus.


Bezdrátový ovladač iPega - Dual Thorne s držákem na telefon (iOS/Android/PC)

ŠPECIÁLNE APLIKÁCIE
Pre ovládanie doporučujeme aplikáciu Shooting V3 Plus. Možno ju použiť ako pre iOS aj Android. Nájdeme v nej prednastavené profily na niektoré hry. Tie ktoré nie sú v aplikácii prednastavené je potrebné nastaviť manuálne. Stačí zaobstarať screenshot z hry, ten nahrať v aplikácii a na miesto na displeji pretiahnuť ovládacie prvky ovládača. Nezabudnite potom toto nastavenie uložiť pod názvom hry a pred hraním zvoliť dané nastavenie. Stiahnuť si tiež môžete aplikáciu Octopus pre Android, kde si nastavíte prekrytie ovládacích prvkov ovládača na displeji v miestach, kde hru ovládate. Pokiaľ, ale všeobecné podmienky vydavateľa hry zakazujú používanie ovládačov, ktoré by spôsobili zvýhodnenie nad ostatnými hráčmi, vystavujete sa riziku zablokovania prístupu do hry.


bezdrátový bluetooth ovladač
Kompatibilita: smartphony / tablety  s Android / iOS, Android TV, PC
Veľkosť: maximálne na 135-250 mm, schopná pojmúť až 11 palcový iPad Pro.
Doba hrania na jedno nabitie: > 15H
Doba nabíjenia: približne 2 hodiny
Prenosová vzdialenosť: 8 M
Batérie: 380 mAh
Pohotovostná doba: 30 dní po úplnom nabití

Kompatibilné hry pro Android:
Fortnite, World of tanks Blitz, Grand Theft Auto, Need for Speed Most Wanted, Asphalt 9, Minecraft, Fifa 19, EA Sports UFC, Brothers in Arms, Angry Birds, Slither.io, Mario Kart Tour

Kompatibilné hry iOS
Fortnite, Arena of Valor, Creative Destruction, Darkness Rises, Guns of Boom, LifeAfter, Rules of Survival, Lineage 2: Revolution, AxE: Alliance vs Empire, NBA 2K, Typoman Mobile, Real boxing 2 Rocky, Call of Duty Mobile

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.