GameExpres.sk
  Prihlásenie

Herná klávesnica Genesis Thor 200 RGB (hybridná mechanická)

Herné príslušenstvo
Herné príslušenstvo Herná klávesnica Genesis Thor 200 RGB (hybridná mechanická)
Kategória:hardware prislusenstvo klavesnica
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Herná klávesnica Genesis Thor 200 RGB (hybridná mechanická):

Veľké množstvo herných nadšencov sa nemôže pri výbere rozhodnúť, ktorý typ klávesnice je lepší: mechanická, alebo membránová? Genesis prichádza s revolučnou klávesnicou s názvom Thor 200 RGB, ktorá vám túto dilemu pomôže vyriešiť, pretože v sebe skrýva hybridnú technológiu, ktorá je kombináciou tých najlepších vlastností mechanickej a membránovej klávesnice. Tichá prevádzka s bleskurýchlou odozvou, odolnosť, vstavaný USB a Audio rozbočovač a iné nadštandardné riešenia, ktoré uľahčujú používanie, ako aj efektné RGB podsvietenie s možnosťou nastavenia jedného z deviatich režimov robí Thor 200 RGB neprekonateľnú nielen počas hrania hier, ale aj pri bežnom použití.

Herná klávesnica Genesis Thor 200 RGB (hybridná mechanická)

HYBRIDNÉ MECHANICKÉ SPÍNAČE
Klávesnica je vybavená hybridnými mechanickými spínačmi, ktoré sú kombináciou tých najlepších vlastností mechanických a membránových klávesníc. Užívateľ získava bleskurýchlu odozvu 8ms pri sile stisku 60g, čo sú hodnoty klasických mechanických klávesníc, ale pri oveľa nižšej hlučnosti počas prevádzky. Hybridné spínače poskytujú dobrú odolnosť pri náročnejšom používaní až 20 miliónov klikov s charakteristickým jemným cvaknutím v aktivačnom bode, ktorý informuje užívateľa o aktivácií kláves.

5901969412062

NADŠTANDARDNÉ VLASTNOSTI
Model Thor 200 RGB obsahuje celý rad nadštandardných riešení uľahčujúcich používanie, ktoré nenájdete na bežných klávesniciach. Anti-ghosting pre 19 klávesov, blokovanie kláves Windows, multimediálne klávesy, alebo funkcie zámeny šípok s klávesmi WASD je len časť z nich. Jednou z najzaujímavejších vlastností tejto klávesnice je vstavaný USB a AUDIO rozbočovač. Navyše tento model je vybavený Českou a Slovenskou lokalizáciou písmen, čo môže byť nepostrádateľné, ak plánujete používať klávesnicu tiež k písaniu textov.

herna klavesnica genesis thor 200 rgb

VSTAVANÝ USB A AUDIO ROZBOČOVAČ
V zadnej časti klávesnice sa nachádza vstavaný rozbočovač s dvoma portami USB 2.0 a audio vstupy pre mikrofón a slúchadlá. Táto nadštandardná funkcia umožňuje pripojenie myši, USB flash disku, slúchadiel a iných zariadení priamo do klávesnice, čo značne uľahčuje každodenné používanie, pretože najdôležitejšie porty budete mať stále po ruke.

herna klavesnica genesis thor

EFEKTNÉ PODSVIETENIE RGB
Každá naozajstná herná klávesnica musí byť nielen efektívna, ale musí tiež dobre vyzerať, a preto Thor 200 RGB ponúka efektné 6-zónové podsvietenie RGB, ktoré je nielen na okrasu, ale pomáha nájsť tú správnu klávesu pri používaní v noci. Užívateľ si môže vybrať jeden z deviatich režimov podsvietenia (štyri druhy vlnových efektov, dýchanie, jednofarebný, užívateľský, efekt reakcie na dotyk a zvuk), kde niektoré režimy umožňujú výber s ôsmimi prednastavenými farbami. Väčšina režimov má možnosť nastavenia úrovne jasu podsvietenia, alebo rýchlosť, či smer efektov. V prípade potreby možno podsvietenie jednoducho vypnúť jedným tlačidlom.

ODOLNOSŤ
Telo Thor 200 RGB je vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaisťujú pevnosť konštrukcie a zaručujú dlhú životnosť. Okrem toho klobúčiky klávesov sú vyrobené v technológii "Double Injection", čo zaručuje doživotnú odolnosť písmen proti stieraniu. Pri použití tejto technológie sa dodatočné písmená z SK / CZ lokalizácie nedajú podsvietiť.

herna klavesnica genesis

ZÁMENA ŠÍPOK A KLÁVES WASD
Niektorí hráči preferujú nastavenie kláves, kde klávesy WASD fungujú ako šípky. Vďaka klávesovej skratke FN + W môžete ľahko a rýchlo zameniť klávesy WASD na klávesy z funkciou šípky, bez toho aby ste museli vykonať časovo náročné zmeny v softvéri, alebo nastaveniach hry.

herna klavesnica

VLASTNOSTI
- vysoko-kvalitné, odolné hybridné mechanické spínače klávesov z životnosťou do 20 miliónov klikov - najnovšie technológie hybridných spínačov, ktorá v sebe spája najlepšie vlastnosti mechanickej a membránovej klávesnice
- Anti-ghosting pre 19 klávesov
- 6-zónové RGB podsvietenie z možnosťou nastavenia 9 rôznych režimov
- klobúčiky "Double injection" zaručujú doživotnú odolnosť proti stieraniu písmen
- 12 multimediálnych kláves
- vstavaný USB a AUDIO rozbočovač
- funkcia zámeny šípok s klávesmi WASD
- tichšia pracovná prevádzka v porovnaní z klasickými mechanickými klávesnicami
- vyklápacie nožičky umožňujú nastavenie uhlu sklonu
- blokovanie kláves Windows
- Česká a Slovenská lokalizácia písmen na klávesoch

ŠPECIFIKÁCIE
Mechanizmus kláves: Hybridný mechanický
Životnosť kláves: do 20 miliónov klikov
Farba podsvietenia kláves: 6-zónové RGB
Dĺžka kábla: 1,6m
Počet kláves: 104
Multimediálne klávesy: 12
Dĺžka dráhy spínača: 3.0 - 3.8 mm
Sila potrebná na aktiváciu kláves: 60g
Rozmery klávesnice: 448 x 155 x 42 mm
Hmotnosť klávesnice: 885g
Rozhranie: USB 2.0
Lokalizácia: CZ / SK
Systémové požiadavky: Windows XP / Vista / 7/8/10, Android, Linux

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť