GameExpres.sk
  Prihlásenie

Herná klávesnica + myš Razer Holiday Bundle (2018) US

Herné príslušenstvo
Herné príslušenstvo Herná klávesnica + myš Razer Holiday Bundle (2018) US
Kategória:hardware klavesnica mys
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 76,99€

POPIS Herná klávesnica + myš Razer Holiday Bundle (2018) US:

Prémiová sada hernej klávesnice Razer Cynosa Chroma, hernej myši Razer Abyssus Essential a podložky pod myš Razer Goliathus Chroma. Nechýbajú obľúbené podsvietenie a všetko ponúkne špičkovú kvalitu.

RAZER CYNOSA CHROMA
Razer Cynosa Chroma je výkonná herná klávesnica prepracovaná do tých najmenších detailov, ktoré dokážu úplne podporiť vaše herné úsilie a možno aj rozhodnúť v tej najviac potrebnej chvíli. Klávesnica je vybavená možnosťou prispôsobiť si všetko, na čo len pomyslíte a prekrásnym podsvietením hneď s niekoľkými efektmi. Vychutnajte si a užite svoje obľúbené hry s klávesnicou pre nich priamo stvorenou.

Mäkké a polstrované klávesy. 104 individuálne prispôsobiteľných podsvietených kláves. Kvalitná klávesnica odolná voči poliatiu. Anti-ghosting obvody a 10-key Rollover. 22 zón podsvietenia. Služba Razer Synapse. Možnosť režimu hier.

Herní klávesnice + myš Razer Holiday Bundle (2018) US

Razer ABYSSUS ESSENTIAL
Ergonomický tvar hernej myši Razer Abyssus Essential s troma tlačidlami s veľmi citlivou odozvou ju predurčuje špeciálne pre FPS hry. Súčasná herná scéna si zakladá na realistickom poňatí, čo sa týka grafiky i zvukov a každá milisekunda rozhoduje o hráčovom živote či smrti. Preto sa táto myš veľmi pohodlne drží a vďaka svojmu tvaru umožňuje hráčovi rýchlo reagovať.

Uvoľnite svoju kreativitu pomocou aplikácie Chroma Studio. Preskúmajte paletu možností osvetlenia, animácií a efektov - možnosti sú nekonečné. Vytvorte vlastné efekty osvetlenia a zdieľajte ich s priateľmi, alebo navštívte systém Chroma Workshop a stiahnite si obľúbené vizuálne profily.

Herná optická myš, ktorá ponúka rozlíšenie 7.200 DPI. Periféria má tri veľmi presné tlačidlá, ktoré ponúkajú skvelú výdrž - 10 miliónov klikov. Kábel má dĺžku 2,1 metra a je tak dostatočne dlhý.

Razer GOLIATHUS CHROMA
Razer Goliathus Chroma je príjemne mäkká herná podložka pod myš, ktorá zvláda veľa svetelných efektov, 16,8 miliónov farieb. pevne obšité okraje a je z veľmi kvalitného materiálu, po ktorom sa myš pohybuje úplne hladko. Vďaka tomu bude hranie ešte väčšia zábava a každé vaše zamierenie na nepriateľa bude ešte presnejšie.

Razer Goliathus Chroma doplní každú herný zostavu. Ak si potrpíte na živé farby a podsvietenie, ktorým sa produkty značky Razer vyznačujú, ste tu na správnej adrese. Táto podložka pod myš vás rozhodne nesklame a na vašom stole sa bude perfektne vynímať. Klávesnica anglické rozloženie kláves, chýbajú tak slovenské znaky a prehodené Y a Z.


zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť