GameExpres.sk
  Prihlásenie

Herná myš Genesis Xenon 330

Herné príslušenstvo
Herné príslušenstvo Herná myš Genesis Xenon 330
Kategória:hardware mys
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 14,99€

POPIS Herná myš Genesis Xenon 330:

Dobrá herná myš by mala byť vybavená nadštandardnými vlastnosťami medzi, ktoré patria: zvýšená odolnosť, funkčnosť, komfort používania, precízny senzor a hlavne moderný vzhľad. Herná myš Genesis Xenon 330 je určite dobrou voľbou pre každého, kto si potrpí na všetky tieto vlastnosti. Tento model myši je napchatý veľa užitočnými funkciami, ktoré splnia očakávania aj náročnejších hráčov. Každý naozajstný hráč určite docení jej pokročilý softvér, RGB podsvietenie, 7 programovateľných tlačidiel, ako aj ergonomický tvar.

Xenon 330 je vybavená precíznym optickým snímačom PAW3212 s maximálnym rozlíšením 4000 DPI, ktorý si svojou spoľahlivosťou získal srdcia mnohých hráčov. DPI rozlíšenia je možné meniť za chodu v 6 úrovniach pomocou tlačidla DPI. Myš obsahuje 2 tlačidlá v hornej časti DPI + a DPI-, kde do jedného z nich si môžete nastaviť napríklad funkciu prepínania medzi 3 profilmi, čo znamená, že si užívateľ môže do každého z nich uložiť ľubovoľné nastavenie a prechádzať medzi profilmi jediným stlačením tlačidla, bez prerušovania hry.

POKROČILÝ SOFTWARE
Súčasťou hernej myši Xenon 330 je pokročilý softvér s editorom makier a profilov, ktorý umožňuje naprogramovať veľké množstvo funkcií a prispôsobiť myš svojim požiadavkám. Vďaka vstavanej pamäti si myš dokáže zapamätať všetky nastavenia aj v prípade pripojenia myši do iného počítača.

myš Genesis aj Xenon 330 je vyrobená z vysoko kvalitných komponentov, čo potvrdzujú spínače hlavných tlačidiel o životnosti až 10 miliónov klikov. Navyše telo myši je ergonomicky tvarované tak, aby zabezpečilo pevné uchopenie a maximálne pohodlie počas niekoľko hodinového používania. Väčšina užívateľov určite docení špeciálnu podpierku na ľavom boku myši určenú pre palec, vďaka čomu sa palec neotiera po podložke a používanie je ešte komfortnejšie.

herna mys genesis

VLASTNOSTI
- precízne optický senzor z rozlíšením 4000 DPI
- herný softvér s editorom makier a profilov
- spínače hlavných tlačidiel z životnosťou až 10 mil. Klikov
- RGB podsvietenie
- vstavaná pamäť
- 7 programovateľných tlačidiel
- ergonomický tvar

ŠPECIFIKÁCIE
Počet tlačidiel: 7
Počet programovateľných tlačidiel: 7
Snímač: Optický, PAW 3212
Rozlíšenie: 500 - 4000 DPI
Snímkovanie: 500 Hz
Odozva: 2 ms
Maximálna rýchlosť spracovania dát: 4000 FPS
Maximálne zrýchlenie: 10G
Rýchlosť: 30 ips
Konektor: USB 2.0
Dĺžka kábla: 180 cm
Komunikácia: Káblová
Podporované operačné systémy: Windows XP / Vista / 7/8/10, Linux, Android

Ďalšie funkcie: Plug & Play
Šírka: 75 mm
Výška: 41 mm
Dĺžka: 124 mm
Hmotnosť myši: 90g
Software: Ano

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť