GameExpres.sk
  Prihlásenie

Herný headset Razer Kraken Tournament Edition Green

Herné príslušenstvo
Herné príslušenstvo Herný headset Razer Kraken Tournament Edition Green
Kategória:hardware sluchadla
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 99,99€

POPIS Herný headset Razer Kraken Tournament Edition Green:

Jedným z najväčších problémov v hre je, keď tímová komunikácia je prerušená zvukom bitky a naopak. Herný headset Razer Kraken Tournament Edition ponúka novú rovnováhu hry / chat, takže môžete ladiť medzi herným a chatovým zvukom pre perfektnú kombináciu ponorenia sa do hry a komunikácie.

VÁŠ SLUCH JE ZBRAŇOU
Zvuk nie je len obyčajným zážitkom - zvyšuje vaše zmysly. Keď presne viete, kde sa nachádza nepriateľ, ste ten, kto môže nastražiť pascu. sluch sa stáva zbraňou, ktorá vám umožní zvládnuť herné prostredie pri manévrovaní s najmenšími zvukovými znameniami. Odhaľte svoje dravé inštinkty teraz pomocou presnej pozície zvuku zo všetkých strán.

THX SPATIAL AUDIO
Razer Kraken Tournament Edition je prvá herná náhlavná súprava predstavujúca realistickú hĺbku THX Spatial Audio, ktorá simuluje pozične presný zvuk v 360 ° uhle okolo vás, aby ste získali väčšiu informovanosť o svojom hernom prostredí.

Herný headset Razer Kraken Tournament Edition Green

zdielaj na:

Video / Ukážka Herný headset Razer Kraken Tournament Edition Green:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.