GameExpres.sk
  Prihlásenie

Animal Crossing: Happy Home Designer + 1 Amiibo kartička

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Animal Crossing: Happy Home Designer + 1 Amiibo kartička
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Animal Crossing: Happy Home Designer + 1 Amiibo kartička:

Jedna z najobľúbenejších aktivít v sérii hier Animal Crossing teraz dostane svoju vlastnú hru. So širokou paletou možností môžu hráči vybaviť interiéry a exteriéry domov pre stovky zvieracích postavičiek a dokonca vytvoriť i záhradku. Môžu si vybrať, kam dom umiestniť a následne vybrať jeho štýl a farbu strechy, dverí a plotu, než sa konečne vrhnú na vybavenie miestností. Priložením kompatibilnej Amiibo kartičky prenesiete do hry obľúbené Animal Crossing postavy s ich špecifickými osobnosťami a predstavami o ideálnom vybavení domu.

Balenie obsahuje 1 Amiibo kartičku pre použitie s hrou Animal Crossing: Happy Home Designer pre Nintendo 3DS. Tieto kartičky umožnia hráčom preniesť do hry svoje obľúbené postavičky, ktoré poznajú z predošlých titulov Animal Crossing a vytvoriť im špeciálny domov podľa ich predstáv.

Pozor! Amiibo kartičky používajú pre svoje funkcie technológiu NFC. Táto funkcia je zabudovaná v konzolách New Nintendo 3DS, avšak pre použitie s pôvodným Nintendom 3DS je nutné prikúpiť externý NFC reader.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Animal Crossing: Happy Home Designer + 1 Amiibo kartička:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť