GameExpres.sk
  Prihlásenie

Detective Pikachu

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Detective Pikachu
Kategória:adventura puzzle logicka
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Detective Pikachu:

Ako Tim Goodman sa spojíte s jedinečným samozvaným veľkým detektívom Pikachu, aby ste vyriešili zvláštne udalosti, vyskytujúce sa po celom Ryme City. Spoločne musíte vyšetrovať, písať si poznámky a stretnúť sa s ďalšími Pokémonmi, aby ste odhalili najtajomnejšie záhady vášho mesta.

VTIPNÝ A NEOBLOMNÝ
Tim sa pôvodne vydal hľadať svojho nezvestného otca, namiesto toho ale našiel vtipného a neoblomného detektíva Pikachu. Vo svojom dobrodužstve si môžete užiť viac ako 150 zábavných animovaných filmov, ktoré vám môžu poskytnúť dôležité vodítka. Pre prístup k filmom tiež môžete použiť extra veľkú amiibo figúrku Detective Pikachu.

DETEKTÍVNE ZRUČNOSTI
Postupom času budete preskúmavať miesta činu, zbierať informácie, získavať výpovede svedkov, odhaľovať tajomstvá a baviť sa s ďalšími Pokémonmi a predovšetkým budete musieť zapojiť všetky svoje detektívne zručnosti, aby ste odhalili zločinca, ktorý má na svedomí všetky podivné udalosti v Ryme City.

zdielaj na:

Video / Ukážka Detective Pikachu:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.