GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dr. Kawashimas Devilish Brain Training

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Dr. Kawashimas Devilish Brain Training
Kategória:logická
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Dr. Kawashimas Devilish Brain Training:

Technológia 21. storočia priniesla zdanlivo neobmedzené možnosti, ako zostať v spojení so svojimi blízkymi. Neustály komunikačný prúd však u mnohých ľudí spôsobil informačnú závislosť. A práve na túto súčasnú dilemu sa zameriava titul Dr. Kawashimas Devilish Brain Training.

STARÝ ZNÁMY DOKTOR KAWASHIMA
Tretí titul populárnej série, ktorej sa v Európe predalo viac než 15 miliónov kópií, bol opäť vyvinutý v spolupráci s neurológom Dr. Ryutom Kawashimom a zameriava sa na tréning schopnosti sústrediť sa a využívať pracovnú pamäť. Pracovná pamäť je dôležitou funkciou mozgu, ktorá dočasne ukladá informácie, s ktorými ešte nebolo nijako naložené. Pravidelným prechádzaním výziev a cvičení tejto hry po dobu niekoľkých minút sa zlepší vaša sústredenosť.

ŠPECIFICKÝ TRÉNINGOVÝ PROGRAM
Dr. Kawashimas Devilish Brain Training obsahuje 30 cvičení a mini hier, z ktorých je 18 úplne nových. Tie najväčšie cvičenia pritom vynikajú schopnosťou dynamicky sa prispôsobiť tak, aby vytvárali špecifický tréningový program.

SÚSTREDIŤ SA A ZÁROVEŇ SI SPOMENÚŤ
Napríklad v cvičení s názvom "Devilish Calculations" si budete musieť spomenúť na riešenie predošlého matematického príkladu, zatiaľ čo už musíte venovať pozornosť ďalšej rovnici. Príklady a otázky prichádzajú a odchádzajú rýchlo. Sústrediť sa a zároveň sa snažiť spomenúť si na špecifickú informáciu bez toho, aby ste spravili chybu sa tak môže ukázať ako tvrdý oriešok.

DYNAMICKÁ NÁROČNOSŤ
V ďalšom diabolskom cvičení "Devilish Mice" budete musieť súčasne sledovať niekoľko cestičiek, ktorými behajú mačkami prenasledované myši. Znie to jednoducho, ale je to oveľa ťažšie než to znie. Pokiaľ bude pre vás niektoré cvičenie príliš ťažké, nezúfajte! Hra upravuje ich náročnosť dynamicky a navyše v reálnom čase podľa vašich výsledkov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Dr. Kawashimas Devilish Brain Training:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.