GameExpres.sk
  Prihlásenie

Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia
Kategória:ťahová stratégia
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia:

Svet je roztrhaný na kusy súperiacimi bohmi. Remake epického ťahového RPG sa konečne dostáva aj na západ! Odhaľte preplietajúce sa príbehy hrdinov Alma a Celicy, bojujte s nepriateľmi, porazte drakov a skúmajte 3D dungeony.

REMAKE LEGENDY
V roku 1992 vyšla exkluzívne v Japonsku druhá hra v rámci série Fire Emblem nesúca názov Fire Emblem Gaiden. Teraz budete mať okrem Japonska vôbec po prvýkrát možnosť skúsiť tento klasický titul na zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS. Hra Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia je totiž inšpirovaná originálom z roku 1992, prerobeného do oveľa väčšieho rozmeru.

EPICKÉ SÚBOJE A DUNGEONY
Každý aspekt pôvodného Fire Emblem Gaiden bol aktualizovaný do moderného hávu a to vrátane plného ozvučenia. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia pretvára klasickú Fire Emblem hratelnosť a prináša nielen epické ťahové súboje, ale aj prieskum dungeonov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia:

video na YouTube

Recenzie Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia jsou pro mne největším překvapením tohoto roku. Skvěle navržené postavy, napsaný příběh a parádní soubojový systém s detailními 3D animacemi. Nutnost kombinovat několik různých strategií a neobvyklá možnost volby obtížnosti, dělá z téhle hry opravdový klenot, který byste určitě neměli minout. Dovolím si tvrdit, že se kvůli této hře vyplatí pořídit si konzoli Nintendo 3DS.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť