GameExpres.sk
  Prihlásenie

Fire Emblem Fates: Birthright

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Fire Emblem Fates: Birthright
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Fire Emblem Fates: Birthright:

Dve kráľovstvá sú na pokraji vojny. Ste dedič ríše Hoshido, ktorého ale vychovali šľachtici z Nohru, a tak ste každou nohou na inej strane. Ku komu sa pridáte? Môžete sa vydať cestou dobyvateľa (Fire Emblem Fates: Conquest), kde budete musieť tvrdo bojovať, aby sa vám podarilo zmeniť vaše zmätené kráľovstvo. Alebo sa môžete vydať po stopách svojho rodného práva (Fire Emblem Fates: Birthright) a brániť mierumilovnou ríšu Hoshido.

Fire Emblem Fates: Birthright ponúka klasickú hru v štýle Fire Emblem, v ktorej získavate množstvo zlata a skúseností. Pokiaľ teda nemáte s hrami Fire Emblem skúsenosti, prikloňte sa skôr k tejto verzii hry.

Veľte svojim armádam
Veľte vojakom s nadľudskou silou, vytvorte si hlboké vzťahy s postavami a dokonale tak ovládnite svoju hru. Po prvýkrát v histórii je hlavným hrdinom hry vami navrhnutý avatar. V najtaktickejších bitkách v sérii Fire Emblem máte k dispozícii armádu rytierov, čarodejníkov, lukostrelcov a ďalších jednotiek.

Vymyslite taktiku
Každá jednotka a zbraň má svoje klady a zápory, s ktorými musíte počítať. Nech už sa stretávate s akýmkoľvek nepriateľom. Spárujte na bojisku svojich spojencov tak, aby si v boji mohli navzájom pomáhať. Vzťahy sú v hre podstatné – čím bližší si vaši spojenci sú, tým efektívnejšie spolu budú v bitke spolupracovať. Ich budúcnosť je vo vašich rukách, ale najprv musíte vykonať zásadné rozhodnutie.

DLC Mapy
Hru je možno rozšíriť dokúpením dodatočných máp. V tých môžete získať jedinečné odmeny do hry.

Podpora Amiibo
Priložením Amiibo figúrok Ike, Lucina, Robin alebo Marth získate bonusové predmety (pri prvom a druhom priložení), následne môžete týchto hrdinov vyzvať do boja a pokiaľ ich porazíte, možno sa pridajú na vašu stranu. (Amiibo figúrky fungujú iba s novými typmi konzol New Nintendo, staršie verzie Nintendo 3DS a 2DS vyžadujú dodatočný NFC reader)

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Fire Emblem Fates: Birthright:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
59,99€
25,99€   
Dead Or Alive 6 (PS4)
Dead Or Alive 6 (PS4)
48,99€   
Dead Rising 4 (XBOX1)
Dead Rising 4 (XBOX1)
55,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.