GameExpres.sk
  Prihlásenie

InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!
Kategória:šport / RPG
Multiplayer:ÁNO (až 4 hráči)
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!:

Zašnurujte si kopačky a pripravte sa na zápas v treťom pokračovaní série Inazuma Eleven 3. Tentokrát bude Mark Evans a zbytok reprezentačného tímu Inazuma čeliť ťažkej úlohe, ktorou je víťazstvo v medzinárodnom šampionáte. V ceste im bude stáť futuristický nepriateľ, ktorý cestoval späť v čase a ohrozuje samu existenciu futbalu!
Príbeh Team Ogre Attacks! začína v 80 rokoch vzdialenej budúcnosti a sleduje osudy Canona Evansa, pravnuka Marka Evansa, ktorý uvidel skupinu elitných vojakov zlovestne pochodovať po ulici. Čoskoro vyjde najavo, že táto hrozivá jednotka Team Ogre má v zámere cestovať späť do minulosti, poraziť tím Inazuma na futbalovom ihrisku a tým zmeniť beh dejín, čo v ich zlých mysliach znamená vytvorenie sveta bez futbalu. V snahe prekaziť tieto plány, musí Canon s Markom spolupracovať v záujme zachovania osudu tejto krásnej hry a súčasne zaistiť Markovi a jeho tímu cestu k titulu najlepšieho futbalového tímu na svete. ako v tituloch Inazuma Eleven 3: Lightning Bolt a Inazuma Eleven 3: Bomb Blast, obsahuje Team Ogre Attacks viac než 2000 postáv, ktoré môžete stretnúť a pribrať do tímu a viac než 350 in-game špeciálnych pohybov. V tomto záverečnom dieli nájdete exkluzívnych hráčov a pohyby. Pre tých, ktorí chcú posilniť silu svojho mužstva, prináší Team Ogre Attack! novú funkciu pripojenia Premium Link, ktorá umožňuje užívateľovi pripojiť sa k Inazuma Eleven 3: Lightning Bolt, alebo Inazuma Eleven 3: Bomb Blast, bežiacich na druhom systéme Nintendo 3DS a naberať špeciálnych hráčov a prijímať položky, ktoré nie sú k dispozícii pri bežnom hraní.

Rovnako ako pri ostatných Inazuma Eleven 3 tituloch, úspech na ihrisku znamená maximalizovanie schopností každého hráča v základnej zostave s možnosťou navrhnutia špeciálnej taktickej tímovej hry, ovplyvňujúcej celý tím a systém reťazového strieľania na bránku, kedy hráči môžu kombinovať špeciálne pohyby rôznych spoluhráčov. Mark Evans a jeho priatelia budú musieť zdokonaliť všetky svoje pohyby, aby porazili Team Ogre a vybojovali nehynúcu slávu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!:

video na YouTube