GameExpres.sk
  Prihlásenie

InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!:

Zašnurujte si kopačky a pripravte sa na zápas v treťom pokračovaní série Inazuma Eleven 3. Tentokrát bude Mark Evans a zbytok reprezentačného tímu Inazuma čeliť ťažkej úlohe, ktorou je víťazstvo v medzinárodnom šampionáte. V ceste im bude stáť futuristický nepriateľ, ktorý cestoval späť v čase a ohrozuje samu existenciu futbalu!
Príbeh Team Ogre Attacks! začína v 80 rokoch vzdialenej budúcnosti a sleduje osudy Canona Evansa, pravnuka Marka Evansa, ktorý uvidel skupinu elitných vojakov zlovestne pochodovať po ulici. Čoskoro vyjde najavo, že táto hrozivá jednotka Team Ogre má v zámere cestovať späť do minulosti, poraziť tím Inazuma na futbalovom ihrisku a tým zmeniť beh dejín, čo v ich zlých mysliach znamená vytvorenie sveta bez futbalu. V snahe prekaziť tieto plány, musí Canon s Markom spolupracovať v záujme zachovania osudu tejto krásnej hry a súčasne zaistiť Markovi a jeho tímu cestu k titulu najlepšieho futbalového tímu na svete. ako v tituloch Inazuma Eleven 3: Lightning Bolt a Inazuma Eleven 3: Bomb Blast, obsahuje Team Ogre Attacks viac než 2000 postáv, ktoré môžete stretnúť a pribrať do tímu a viac než 350 in-game špeciálnych pohybov. V tomto záverečnom dieli nájdete exkluzívnych hráčov a pohyby. Pre tých, ktorí chcú posilniť silu svojho mužstva, prináší Team Ogre Attack! novú funkciu pripojenia Premium Link, ktorá umožňuje užívateľovi pripojiť sa k Inazuma Eleven 3: Lightning Bolt, alebo Inazuma Eleven 3: Bomb Blast, bežiacich na druhom systéme Nintendo 3DS a naberať špeciálnych hráčov a prijímať položky, ktoré nie sú k dispozícii pri bežnom hraní.

Rovnako ako pri ostatných InaZuma Eleven 3 tituloch, úspech na ihrisku znamená maximalizovanie schopností každého hráča v základnej zostave s možnosťou navrhnutia špeciálnej taktickej tímovej hry, ovplyvňujúcej celý tím a systém reťazového strieľania na bránku, kedy hráči môžu kombinovať špeciálne pohyby rôznych spoluhráčov. Mark Evans a jeho priatelia budú musieť zdokonaliť všetky svoje pohyby, aby porazili Team Ogre a vybojovali nehynúcu slávu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka InaZuma Eleven: Team Ogre Attacks!:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.