GameExpres.sk
  Prihlásenie

Kirby: Triple Deluxe

hra pre Nintendo 3DS
 hra pre Nintendo 3DS Kirby: Triple Deluxe
Kategória:akčná adventúra
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Recenzie na gamesite.sk >> (83%)
Pôvodná cena : 39,99
Aktuálna cena : 13,99€

POPIS Kirby: Triple Deluxe:

Kirby je späť v hre Kirby: Triple Deluxe pre rodinnú konzolu Nintendo 3DS! Objavte nové prostredia, riešte rébusy a uhýbajte nepriateľom. Dávajte si ale pozor, pretože nepriatelia na vás číhajú na každom rohu!

Kirby má ale úchvatné schopnosti: svojim ohromujúcim dychom prehltne takmer všetko čo mu stojí v ceste. Kirby môže tiež využiť schopnosť nazývanú Kopírovanie. Môže kopírovať predmety a schopnosti nepriateľov, ktoré využije proti nim. V hre na vás čaká celkovo 25 rôznych schopností.

V hre môžete tiež prehltnúť čarovné ovocie, ktoré odkryje skutočný potenciál Kirbyho. Táto schopnosť pod názvom Hypernova vám umožní prehltnúť ďaleko väčšie predmety a odstrániť tak väčšie prekážky, ktoré vám stoja v ceste!

Môžete sa tešiť na dva nové módy! Kirby Fighters mód vám umožní bojovať až proti štyrom hráčom. 2D beat ‘em up vám umožní otestovať, ktorá kopírovacia schopnosť je najlepšia pre boj. Ďalej je tu Dedede’s Drum Dash, ktorý vám umožní skákať v rytme Kirbyho hudby a zároveň zbierať mince.Hlavné rysy :

  • Bojujte s nepriateľmi v novom prostredí, ktoré vám umožní skákať do pozadia a popredia hry
  • Využite vlastnosti nepriateľov pomocou kopírovacej schopnosti
  • So schopnosťou Hypernova môžete prehĺtať väčšie predmety
  • Užite si dva nové módy: Kirby Fighters a Dedede's Drum Dash

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Kirby: Triple Deluxe:

TOVAR SKLADOM
zobraziť