GameExpres.sk
  Prihlásenie

LBX: Little Battlers Experience

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS LBX: Little Battlers Experience
Kategória:akčná /RPG
Multiplayer:ÁNO (až 6 hráčov)
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS LBX: Little Battlers Experience:

Little Battlers Experience je ďalším titulom série Little Battlers Experience od štúdia LEVEL-5 (autori herných sérií ako Inazuma Eleven či Professor Layton), ktoré okrem hier produkuje tiež úspešné anime (japonské kreslené seriály) a manga (japonské komiksy) série, rovnako ako hračky. Príbeh tejto hry vychádza z prvej sezóny anime zasadenej do roku 2046 a sleduje príbeh žiaka základnej školy s menom Van Yamano, ktorý je fanúšikom vreckových LBX robotov a ich súbojov v špeciálnych bojových arénach. Vďaka týmto takzvaným Battle Boxom, vyrobených zo špeciálneho posilneného materiálu, môžu deti bezpečne viesť svojich LBX do bojov pomocou diaľkového ovládania.

Príbeh hry Little Battlers Experience začína, keď záhadná žena hlavnému hrdinovi zverí špeciálny model LBX označený ako “AX-00”, ktorý podľa jej slov môže zachrániť svet… alebo ho zničiť. Van sa čoskoro na to ocitne tvárou tvár svojmu školskému rivalovi v boji o cenný kus zbroje pre svojho LBX robota. Ako náhle sa ale na scéne objaví diabolská organizácia s názvom New Dawn Raisers a pokúsi sa zmocniť Vanovho cenného vlastníctva, stávky začnú raketovo stúpať. V ohrození sa totiž neocitne len Van a jeho priatelia, ale celý svet.

Kľúčom k porážke vašich oponentov je upravovanie vašich LBX robotov. K dispozícii je tak viac než 130 rozdielnych modelov a vyše 4000 samostatných častí. Možností ako si vytvoriť unikátneho bojovníka je tak viac než dosť. Vyzbrojte svojho LBX robota zbraňami, brnením i jadrom a sledujte, ako váš výtvor ožije v bojovej aréne!

Tieto bitky sa odohrávajú v už zmienených Battle Boxoch, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať ako malá diorama, ale v skutočnosti každý z nich ukrýva svoj vlastný miniatúrny svet. Na bojisku ovládate svojich LBX z pohľadu tretej osoby a musíte sa naučiť využívať okolité prostredie vo svoj prospech. Skáčte, kryte sa, manévrujte a vyhrávajte. Každá akcia však vyčerpáva takzvaný Tension Gage. Pokiaľ sa dostane až na nulu, vaša rýchlosť a sila extrémne klesnú. Budete tak musieť použiť svoj dôvtip a prispôsobiť svoj herný štýl výbave vašich LBX robotov. Strážte si ťažko poškodených oponentov. Môžete totiž risknúť tzv. Breaking Blow a zbaviť sa ich raz a navždy. Pokiaľ ale miniete, váš LBX sa prehreje a nepriateľ tak dostane príležitosť k protiútoku.

Samozrejmosťou je tiež multiplayer až pre 6 hráčov, ale či už hráte sami, alebo s kamarátmi, nikdy sa nezabudnite o svojich LBX poriadne postarať. Pokiaľ totiž ich Mantenance Gage klesne na nulu, nebudú ich súčiastky dostávať zďaleka toľko Tune-up bodov na konci úspešných bitiek. Vždy teda svojich LBX pred bitkami poriadne naolejujte a udržujte ich v bojaschopnom stave.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka LBX: Little Battlers Experience:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť