GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario Sports Superstars + amiibo karta

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Mario Sports Superstars + amiibo karta
Kategória:šport
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Mario Sports Superstars + amiibo karta:

Pripojte sa k Mariovi a jeho priateľom pri demonštrácii ich športových schopností vo futbale, tenise, golfe, baseballe a konských dostihoch v hre Mario Sports Superstars, ktorá vychádza na všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS. Môžete súťažiť sami v širokej palete turnajov pre jedného hráča alebo súperiť s kamarátmi v lokálnom a online multiplayeri.

5 PLNOHODNOTNÝCH ŠPORTOV
S päticou plnohodnotných športových hier sa v Mario Sports Superstars nájde niečo pre každého. Ako futbalový fanúšik si užijete zápasy s 11 hráčmi na každej strane a pre ovládnutie ihriska budete musieť plne ovládnuť ako tímovú taktiku, tak individuálne schopnosti.

MARIO BASEBALL PO PRVÝKRÁT V EURÓPE
Ako baseballoví nadšenci budete musieť zapracovať na svojich odpaľovacích a nadhadzovacích technikách. V prvom titule sa totiž na pálku chystajú aj takí borci ako Bowser a majú v pláne predvádzať len tie najlepšie výkony.

HURÁ DO SEDLA
V konských dostihoch sa musíte vyšvihnúť do sediel, skákať cez prekážky a prehnať sa cez cieľovú čiaru ako prví, pokiaľ chcete pomýšľať na titul šampióna.

VYZVITE KAMARÁTOV ALEBO RODINU
Každý z piatich športov je možné hrať ako v rámci hry pre jedného hráča, tak aj v lokálnom alebo online hraní. V hre pre jedného hráča je možné sa zúčastniť tutoriálov a výziev, kde môžete trénovať svoje schopnosti pred tým, než sa pustíte do množstva turnajov pre všetky úrovne. Multiplayerové módy vám umožnia si zmerať svoje schopnosti s kamarátmi alebo rodinou, a to ako lokálne, tak online, alebo môžete vyzvať hráčov z celého sveta.

MARIO A JEHO PRIATELIA IDÚ ŠPORTOVAŤ
Či už preferujete silu alebo presnosť, v hre Mario Sports Superstars nájdete hneď 18 športovcov, pričom 16 z nich je dostupných hneď od začiatku a ďalšie 2 bude možné odomknúť splnením vybraných turnajov a výziev.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Mario Sports Superstars + amiibo karta:

video na YouTube

..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.