GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario Tennis Open (Select)

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Mario Tennis Open (Select)
Kategória:šport
Multiplayer:ÁNO (až 4 hráči)
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 34,99
Aktuálna cena : 13,99€

POPIS Mario Tennis Open (Select):

Tenisová arkáda zasadená do sveta Hubového kráľovstva, ktorú je možné hrať ako v singleplayeri, tak v multiplayeri a to v niekoľkých režimoch. Hrateľné postavy sú známymi tvárami z hier odohrávajúcich sa v Hubovom kráľovstve. Ním sú inšpirované tiež jednotlivé ihriská, na ktorých sa zápasy odohrávajú. Tie so sebou prinášajú rôzne vlastnosti. Ich povrch ovplyvňuje napríklad odraz a rýchlosť loptičky. Po prvý krát v sérii bude tiež možné hrať sám za seba! Stačí vybrať svoju karikatúru Mii, ktorú navyše budete môcť ďalej upravovať.

Nintendo 3DS so sebou prináša niekoľko možností ovládania a Mario Tennis Open jeho možností plne využíva. Hráča ovládate analógovým Circle Padom, s ktorým tiež mierite. Akčnými tlačidlami prípadne ich kombináciou máte pod palcom všetky druhy úderov. Alternatívne ich môžete vyberať tiež prostredníctvom dotykového displeja. Pohybmi konzolou sa rozhliadate po ihrisku.

Pre hru viacerých hráčov je k dispozícii ako lokálne bezdrôtové spojenie pre štyroch hráčov vrátane podpory funkcie Download Play. Vďaka nej vám bude stačiť iba jedna cartridge s hrou. Vôbec po prvý krát v sérii budete môcť hrať tiež online! Mario Tennis Open pre to využíva novú službu Nintendo Network, cez ktorú budete môcť hrať po internete buď so svojimi priateľmi, alebo nájsť vhodného súpera zo svojho regiónu. Za víťazstvo budete získavať medaily a navyše budete liezť nahor po online rebríčkoch. Navyše budete môcť vytvárať online skupinky, podobne ako tomu je v Mario Kart 7.

Mario Tennis Open podporuje tiež funkciu StreetPass. Vďaka nej si budete dávať partie s hráčmi, ktoré náhodne stretnete na ulici. Za prípadné odmeny budete dostávať mince, ktoré budete môcť využívať pre zlepšenie výbavy vašich hráčov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Mario Tennis Open (Select):

video na YouTube

Recenzie Mario Tennis Open (Select):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Mario a jeho přátelé i nepřátelé se skvěle předvádí, i když jsou jen na tenisovém kurtu. Nebýt několika chyb, šlo by o bombastický tenisový titul, takhle je „jen“ skvělý. Zábava je ale zaručená.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť