GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pokémon Crystal

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Pokémon Crystal
Kategória:RPG
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 9,99€

Balenie neobsahuje cartridge, ale len kód na stiahnutie hry.
POPIS Pokémon Crystal:

Pokémon Crystal Version, ktorá pôvodne vyšla v roku 2000 pre Game Boy Color, pridala do série hier s Pokémonmi nové prvky. Prvýkrát ste si mohli vybrať medzi mužskou a ženskou postavou. Bitky konečne obsahovali poriadne animácie. Teraz sa Pokémon Crystal vracia, aby vás vrátil do regiónu Johto, alebo vám umožnil ho prvýkrát navštíviť.

NESTÁRNÚCA KLASIKA
Navštívte región Johto a prežite dobrodružstvo postavené na hrách Pokémon Silver a Pokémon Gold s pridanými prvkami a vylepšeniami - jedná sa o akúsi definitívnu verziu druhej generácie Pokémonov. Zistite, ako mysteriózna postava Eusine je spojená s legendárnym Pokémonom Suicuneom a po dohraní sa stretnite s mýtickým Pokémonom Celebi.

Pokémon Crystal

POKÉMON BANK
Bojujte a vymieňajte Pokémonov s priateľmi pomocou lokálneho bezdrôtového multiplayeru. Za pomoci platenej služby Pokémon Bank môžete Pokémonov chytených v tejto hre previesť do Pokémon Sun, Moon, Ultra Sun a Ultra Moon.

18BF_ND

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Konzola z rodiny Nintendo 3DS

Video / Ukážka Pokémon Crystal:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť