GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pokémon Y

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Pokémon Y
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Pokémon Y:

ch berúci 3D svet na vás čaká v dobrodružnej hre Pokémon Y, exkluzívne na Nintende 3DS. Cestuj do regiónu Kalos, krajiny, ktorá je vnorená do tajomstva. Vyberte si z troch novo objavených Pokémonov pre štart vášho dobrodružstva!

V tomto RPG si môžete vybrať jedného z troch novo objavených Pokémonov – trávnatý typ – Chespin, ohnivý typ – Fennekin a vodný typ – Froakie. Každý z nich má špeciálne útoky a postupom času tiež získava v bojoch skúsenosti a stáva sa tým pádom silnejším a postupne sa rozvíja a prechádza evolúciou.

V hre Pokémon X vás dobrodružstvo zavedie do iných rozmerov. Každý kút regiónu Kalos je plný života a to od dlaždených ulíc mesta Lemiose, až do vzdialených kútov divočiny. Mesto Lemiose je veľmi prosperujúca metropola, kde nájdete množstvo obchodov, rušných ulíc a tiež veľa zábavy, ktorú si radi vychutnáte.

V hre je množstvo novo objavených Pokémonov, ktorí čakajú práve na vás. Gogoat je pokémon trávnatého typu a je tak obrovský, že vás môže povoziť na jeho chrbte. Sylveon je nová evolúcia Pokémona Eevee, a je tu tiež Pokémon, ktorý je prepojený v určitom smere s Pokémonom Mewtwo. A nesmie sa zabudnúť tiež na legendárneho Pokémona Xerneasa, ktorý bol ešte nedávno objavený. Vyzbrojení novým Pokédexom môžete začať s výpravou do regiónu Kalos a začať tak svoje dobrodružstvo!


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť