GameExpres.sk
  Prihlásenie

Poochy & Yoshis Woolly World

hra pre Nintendo 3DS
 hra pre Nintendo 3DS Poochy & Yoshis Woolly World
Kategória:detská
Multiplayer:ANO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Poochy & Yoshis Woolly World:

Yoshi bude musieť v tejto 2D plošinovke vykonávať množstvo kúskov naprieč šesticou úchvatných svetov, každý spletený k životu vo vlastnom úžasnom štýle. Yoshi si našťastie môže privolať na pomoc svojho vlneného spoločníka Poochyho.

ZACHRÁŇTE YOSHÍKOV
Vždy diabolský zloduch Kamek pomocou svojich obvyklých trikov uniesol množstvo rozkošných Yoshíkov, obývajúcich Craft Island. Ostatní Yoshíkovia usporiadali núdzovú poradu, kde sa rozhodli kamarátov zachrániť. A ďalšie veľké Yoshi dobrodružstvo tak môže začať!

NECAJTE SI PORADIŤ
Menej skúsení hráči, ktorí potrebujú trochu tej pomoci, môžu prepnúť do Mellow módu kedykoľvek počas hry a získať tak pomoc od Poochyho šteniatok. Tieto sladké malé potvorky nájdu skryté tajomstvá, budú útočiť na nepriateľa, a dokonca ich možné vrhať ako vlnené gule na inak nedostupné miesta.

SKÚSTE POUŽIŤ YARN POOCHYHO
Použite Yarn Poochy Amiibo počas Poochy Dash úrovní, odhaľte tak exkluzívne Time Attack misie a získajte špeciálne farebné vzory pre Poochyho za ich splnenie. Najnovšie Amiibo figúrky z Animal Crossing a Splatoon kolekcií môžu byť použité pre získanie špeciálnych návrhov, ktoré dajú Yoshimu nový vzhľad.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Poochy & Yoshis Woolly World:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Pokémon

Zaklínač

Marvel, Avengers, Guardians of Galaxy

Quake III Arena
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.