GameExpres.sk
  Prihlásenie

Story of Seasons

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Story of Seasons
Kategória:stratégia / simulácia
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 38,99€

POPIS Story of Seasons:

Nasťahujte sa na svoju vlastnú farmu v Oak Tree Town, nájdite nových priateľov a pomáhajte miestnej komunite rásť v najnovšom simulátore farmárskeho života.

POKRAČOVANIE ZNÁMEJ SÉRIE
Story of Seasons je novou kapitolou v hernej sérii ‘Bokujo Monogatari’, ktorá na západe vychádza pod novým menom, ale pokračuje v tradícii tejto dlhoročnej a nesmierne obľúbenej značky.

STARAJTE SA O VLASTNÚ FARMU
Ako náhle raz hráči dorazia na svoju novú farmu, budú sa musieť v prvom rade rozhodnúť, aké plodiny pestovať a aké chovať zvieratá. Ako ich farma porastie, môžu sa postupne začať zúčastňovať súťaží v meste, vyrábať si vlastný nábytok, alebo dokonca pre potešenie svojich susedov založiť safari plné exotických zvierat. Začínajúci farmári môžu dokonca v online režime hry navštíviť farmy svojich priateľov, pomôcť im so žatvou, alebo si vymieňať darčeky.

VYTVORTE SI OSOBNOSŤ
Ako sa budú hráči postupne stávať súčasťou komunity, začne sa im naskytovať množstvo možností, ako nechať vyniknúť svoju osobnosť a dať svojej postave nádych jedinečnosti. Počas hrania si tak postupne môžete sprístupniť nové obleky a ohromiť tak obyvateľov mesta, o slobodných mužoch a ženách ani nehovoriac. Niektoré doplnky budú môcť vylepšiť výdrž a zdravie postáv, prípadne zvýšiť cenu, za akú budú môcť predávať svoju úrodu, čo sa bude skutočne hodiť.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Story of Seasons:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť