GameExpres.sk
  Prihlásenie

Story of Seasons: Trio of Towns

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Story of Seasons: Trio of Towns
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Story of Seasons: Trio of Towns:

Zmocnite sa vedenia expandujúcej farmy blízko troch unikátnych a vzrušujúcich miest a vyberte si, aký spôsob života viesť. Originálny bestseller na poli simulátorov farmárskeho života sa vracia, aby oslávil svoje dvaciate výročie s úplne novým dobrodružstvom.

Z MESTA NA POLE
Hráč sa ujme role mladého meštiaka, ktorý však vždy túžil po živote na farme. Sny sa majú plniť a tak si zaobstará obrovský pozemok, ktorý je pripravený byť osadený plodinami, dekoráciami a chovať na ňom môžete dobytok.

Story of Seasons: Trio of Towns

TRI MESTÁ
Vaša nová farma je na rozcestí troch rôznych miest. Westown ponúka kravy a koraly a má všetko, čo môže začínajúci farmár chcieť. Hneď vedľa je Lulukoko Town, priateľské miesto, kde sa každý cíti ako v raji. O kúsok ďalej je potom tretie z našich miest, Tsuyukusa, tradičná dedina ďalekého východu.

18Vianoce_nd

ZAŽIŤ ROMÁNIK
Pomáhajte obyvateľom okolitých miest, stretávajte sa s ostatnými farmármi online či lokálne a vymieňajte si užitočné predmety. Na farme môžete pestovať obilie, vychovávať rozkošných maznáčikov, stať sa módnou ikonou a dokonca zažiť románik s miestnymi obyvateľmi.

0718_ND

zdielaj na:

Video / Ukážka Story of Seasons: Trio of Towns:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť