GameExpres.sk
  Prihlásenie

Teddy Together

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Teddy Together
Kategória:detska
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Teddy Together:

Ktoré dieťa nikdy nesnívalo o tom, že jeho obľúbená hračka ožije? Presne to sa stane v netradičnej hre Teddy Together, ktorá sa podobá hrám v štýle Nintendogs. Jedná sa o ideálny titul pre hranie rodičov s mladšími deťmi, zatiaľ čo si ich ratolesti budú rozvíjať schopností, ako je čítanie alebo medziľudské vzťahy.

POMENUJTE SVOJHO MEDVEDÍKA
Príbeh hry začína, keď je do vášho domu doručený plyšový medvedík spoločne s tajomným kľúčom. Čary sa začnú diať, keď sa medvedík prebudí k životu a začne s vami hovoriť! Deti môžu dať medvedíkovi meno, čím sa vytvorí okamžité spojenie medzi týmito dvoma novými priateľmi.

OBJAVTE MEDVEDÍKOVE ČARO
Od tohto bodu postupuje príbeh o kúsok každým dňom a vy sa tak postupne dozviete viac o medvedíkovi a tajomnom kľúči, čím sa z tohto titulu stáva ideálna rozprávka pred spaním, ktorú si môžu užiť rodičia spoločne so svojimi deťmi.

NAKŔMTE MEDVEDÍKA
Medvedík miluje jedlo, takže si s ním deti môžu hrať v zábavných mini hrách, v ktorých pre neho budú pripravovať najrôznejšie pochúťky. Je ale potrebné byť opatrný. Občas je jedlo príliš horúce a tak budete musieť fúkať do mikrofónu, aby najprv dostatočne vychladlo!

OBLEČENIE A SRSŤ
Nemusíte sa ale báť, pretože medvedík zároveň miluje kúpanie, takže nikdy nezostane špinavý nadlho! Svojho medvedíka môžu deti obliecť do veľkého množstva tričiek, čapíc, topánok, doplnkov a ďalšieho oblečenia a dokonca mu môžete meniť farbu srsti.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka Teddy Together:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.