GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Legacy

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS The Legend of Legacy
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS The Legend of Legacy:

Tradičné vreckové JRPG s o niečo menej tradičnou hrateľnosťou. Tu totiž nie ste viazaní lineárnym postupom a hru môžete voľne skúmať. je tak iba na vás, ako sa dostanete k hlavnej úlohe a čo všetko medzitým splníte a objavíte.

SEDEM HRDINOV
Hra sa odohráva na ostrove Avalon, svätej krajine, ktorá sa len nedávno prebudila z dlhého obdobia spánku. Môžete si vybrať hneď zo siedmich hrateľných postáv. Meurs - elementál, Bianca - dievča s amnéziou, Liber - lovec pokladov, Garnet - rytier cirkvi, Owen - žoldnier, Eloise - alchymistka a Filmia - žabí princ.

RÔZNE TAKTIKY
Každá postava má iné vlastnosti a špeciálne schopnosti. Zakaždým tak musíte vymyslieť v ťahových súbojoch o niečo rozdielnu taktiku a poraziť množstvo divných stvorení.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka The Legend of Legacy:

video na YouTube

Recenzie The Legend of Legacy:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
The Legend of Legacy se nehraje jako jiné JRPG a bude dost hodně záviset na tom, které prvky tohoto žánru máte rádi. Pokud jste milovníkem obřích příběhů, spletitých vyprávění a velkolepých konců, budete pravděpodobně zklamáni. Všechny tyto prvky jsou upozaděny. Ale pokud máte rádi průzkum, bojové mechaniky a celkovou atmosféru hry, padli jste na zlatou žílu. The Legend of Legacy dokáže i jindy maličkosti převést na silnou stránku a přidává skvělé dobrodružství v pohádkovém grafickém stylu s vynikajícím soundtrackem.
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.