GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Zelda: TriForce Heroes

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS The Legend of Zelda: TriForce Heroes
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS The Legend of Zelda: TriForce Heroes:

V kráľovstve Hytopia, módou posadnutou ríšou a tými najlepšími krajčírmi, uvrhla zlá čarodejnica tajomnú kliatbu na princeznú Stylu a v kráľovstve prepukol chaos. Poddaní volajú po návrate Legendárneho tria “Totem Heroes” a kráľ Tuft ponúkol unikátnu odmenu pre kohokoľvek, kto by dokázal kliatbu zlomiť. Vydajte sa s vašimi priateľmi na lov čarodejnice do Drablands a nastoľte štýlovosť (áno a tiež mier) v krajine.

Spojte sa online, alebo cez lokálny multiplayer s dvoma ďalšími hrdinami a riešte kooperatívne hádanky v rozličných prostrediach, od aktívneho vulkánu, až po ľadové jaskyne. Postupujte ako tím, staňte sa majstrami daných lokalít, odomknite špeciálne výzvy a získajte špeciálne a vzácne odmeny. Pre komunikáciu so svojim tímom môžete používať zabudovaný systém jednoduchých správ, ako je požiadanie o pomoc, alebo vytvorenie totemu. Práve totem predstavuje novú hernú mechaniku umožňujúcu hráčom riešiť hádanky, bojovať s nepriateľmi a dosiahnuť tak neprístupné lokality za pomoci doslovného lezenia si na chrbát.

Pokiaľ sa budete chcieť vypraviť do Drablands sólo, dostanete k dispozícii dvojicu Linkových figurín. Tie sa na váš rozkaz prebudia k životu a budú plniť vaše pokyny. Ovládať môžete vždy iba jednu figurínu v daný okamih, ale vďaka funkcii Download Play môžete do svojej družiny vždy naverbovať kamaráta vlastniaceho niektoré zariadenie z rodiny Nintendo 3DS, a to i v prípade, že nedisponuje vlastnou kópiu hry.

V štýle módneho kráľovstva Hytopia môžete na svojich výpravách zbierať najrôznejšie materiály a v obchode Madame Couture si z nich nechať ušiť nové obleky, ktoré dajú vášmu Linkovi nové špeciálne schopnosti. Fanúšikovia série The Legend of Zelda určite poznajú niektoré kúsky, ako sú napríklad Goron Garb umožňujúci prežiť v láve, alebo Zora Costume zvyšujúci rýchlosť plávania. Pozbierať môžete celkovo 36 oblekov a bude iba na vás, aký herný štýl si pre každú z 32 miestnych úrovní zvolíte.

Pokiaľ budete chcieť zdielať vaše hrdinské skutky a tímové úspechy s ostatnými, stačí si k postave Photo Bro spravujúcej miestnu hernú Miiverse galériu zájsť pre foťák a zaznamenať svoje putovanie naprieč Drablands. Posielaním týchto fotiek na Miiverse môžete dokonca odomknúť špeciálne známky pre každý z vašich oblekov v hre a s ich pomocou vytvoriť vlastné unikátne výtvory.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka The Legend of Zelda: TriForce Heroes:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.