GameExpres.sk
  Prihlásenie

Xenoblade Chronicles 3D

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Xenoblade Chronicles 3D
Kategória:RPG
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

Hra je určená len pre NEW Nintendo 3DS
POPIS Xenoblade Chronicles 3D:

Remake obľúbeného Xenoblade Chronicles pre Nintendo Wii vyjde 2. apríla exkluzívne pre systémy New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. Nová verzia ponúka 3D zobrazenie a umožňuje hráčom prehliadanie máp a postáv na spodnom displeji. Ďalším novým prídavkom do hry je bonusový mód, ktorý umožní hráčom zobraziť 3D modely postáv a vypočuť si skladby zo soundtracku hry.

O hre:
Xenoblade Chronicles je epické RPG, ktoré pôvodne vyšlo exkluzívne pre hernú konzolu Nintendo Wii. Pochádza z dielne Nintenda a štúdia Monolith Soft a ako na Wii, tak na konkurenčných platformách nemá brata.

Príbeh:
Dej tejto hry sa odohráva na telesách Bionis a Mechnonis, ktoré podľa legendy zostali po dvoch gigantických postavách, ktoré medzi sebou viedli neúprosnú vojnu. Bojujú tiež rody, ktoré na oboch telesách žijú. Boj začal rod Mechonov, mechanických stvorení žijúcich na telese Mechonis. Snažia sa zničiť všetok život na telese Bionis, ktorého obyvatelia proti mechanickým tvorom nemali šancu.

To sa zmenilo v deň, kedy sa do rúk rodu Homov dostal magický meč Monado, ktorý ako jediná zbraň dokáže Mechonom ublížiť. Teraz je tento meč vo vašich rukách a vy sa spolu so svojimi priateľmi zo svojej domácej kolónie vydávate na epické dobrodružstvo po oboch telesách, aby ste porazili nepriateľov, pomohli ostatným v problémoch a nastolili opäť pokoj a mier.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola New Nintendo 3DS

Video / Ukážka Xenoblade Chronicles 3D:

video na YouTube

Recenzie Xenoblade Chronicles 3D:

Recenzie na gamesite.sk »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNew Style Boutique (3DS)
New Style Boutique (3DS)
19,99€
13,99€  
..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.