GameExpres.sk
  Prihlásenie

YO-KAI Watch 2: Bony Spirits

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS YO-KAI Watch 2: Bony Spirits
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS YO-KAI Watch 2: Bony Spirits:

Nate a jeho lojálni spoločníci Jibanyan a Whisper, sa vracajú spoločne s hrami YO-KAI Watch 2: Bony Spirits a Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls. Pripravte sa cestovať časom, detailne skúmať prostredie, priateliť sa so svojráznymi a často roztopašnými Yo-kai a objaviť pôvod prvých Yo-kai Watch. Po prvýkrát budete môcť vziať svojich obľúbených Yo-kai a postaviť sa s nimi svojim kamarátom v množstve herných módov.

YO-KAI A NEPLECHY
Každý Yo-kai má svou jedinečnou osobnosť, ale jedno majú všetci spoločné. Veľmi radi robia neplechu, zatiaľ čo zostávajú skrytí ľudskému zraku. S trochou porozumenia a správnym jedlom je možné si Yo-kai nakloniť na svoju stranu a zobrať ich na epické dobrodružstvo.

CESTOVANIE V ČASE
Na svojej výprave stretnete špeciálneho YO-KAI s menom Hovernyan, ktorý vám ukáže, ako cestovať časom. Budete môcť navštíviť mesto Springdale tak, ako vyzeralo pred 60 rokmi, cestovať medzi rôznymi lokalitami a okamžite prepínať medzi minulosťou a prítomnosťou, zatiaľ čo sa budete snažiť odhaliť tajomstvá ukrývajúce sa za skazenými Yo-kai.

MULTIPLAYER S PRIATEĽMI
Po prvýkrát môžete meniť YO-KAI medaile online a vytvoriť si tak tím zo svojich obľúbených Yo-kai, s ktorými môžete vyzvať svojich kamarátov v plnohodnotných multiplayerových módoch. Nech už vyhráte alebo nie, získate Battle Pointy, za ktoré si môžete kúpiť predmety z oficiálneho BP obchodu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo 3DS

Video / Ukážka YO-KAI Watch 2: Bony Spirits:

video na YouTube

Recenzie YO-KAI Watch 2: Bony Spirits:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Yo-kai Watch 2 jsou důstojným pokračováním výborné hry, které dokáže i z malých, ale podstatných změn vytřískat maximum. Studio Level-5 opět dokázalo, že svou práci dělat umí a já můžu s klidem prohlásit, že moje srdce plesá spokojeností a navíc pokud jste opravdový fanda, můžete si koupit jak hodinky Yo-kai Watch, tak pořadač a sáčky s medailemi. My už jich doma pár máme.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
59,99€
25,99€   
Angry Birds: Star Wars II (PC)
Angry Birds: Star Wars II (PC)
7,99€
1,79€   
Dead Or Alive 6 (PS4)
Dead Or Alive 6 (PS4)
48,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziť