GameExpres.sk
  Prihlásenie

YO-KAI Watch 2: Psychic Specter

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS YO-KAI Watch 2: Psychic Specter
Kategória:rpg fantasy
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS YO-KAI Watch 2: Psychic Specter:

Ultimátna výprava do sveta tajomných a šibalských Yo-kai sú s hrou YO-KAI Watch 2: Psychic Specters ešte lepší, vďaka kompletnému obsahu verzii Bony Spiritis a Fleshy Souls ponúka aj 12 úplne nových úloh, šance spriateliť sa s 15 hriešnymi Yo-kai, exkluzívne dungeony pre majiteľov pôvodných hier, nové lokácie na preskúmavanie a v neposlednom rade taktiež vylepšenú verziu kooperatívneho módu.

YO-KAI A NEPLECHY
Každý Yo-kai má svoju jedinečnú osobnosť, ale jedno majú všetci spoločné. Hrozne radi robia neplechu, zatiaľ čo zostávajú skrytí ľudskému zraku. S trochou porozumenia a správnym jedlom je ale možné si šibalov Yo-kai (starých aj nových) nakloniť a pribrať ich na svoje epické dobrodružstvá.

YO-KAI Watch 2: Psychic Specter CESTOVANIE V ČASE
Na svojej výprave potom hráči stretávajú špeciálneho Yo-kai s menom Hovernyan, ktorý im ukáže, ako cestovať časom. Budú teda môcť navštíviť mesto Springdale tak, ako vyzeralo pred 60 rokmi, cestovať medzi rôznymi lokalitami a okamžite prepínať medzi minulosťou a prítomnosťou, zatiaľ čo sa budú snažiť odhaliť tajomstvo skrývajúce sa za skazeným Yo-kai. Na svojich cestách časom budú môcť hráči splniť vyše 80 napínavých vedľajších úloh, ktoré zahŕňajú vypomáhanie obyvateľom mesta s ich každodennými problémami. Podaním pomocnej ruky miestnym hráči naviac objavia nové Yo-kai a získajú užitočné predmety, ktoré im pomôžu na ich dobrodružstve.

0718_ND MULTIPLAYER S PRIATEĽMI
Úplne prvý krát môžu hráči meniť Yo-kai medaile online a vytvoriť si tak tím zo svojich obľúbených Yo-kai, s ktorými následne môžu vyzvať svojich kamarátov v plnohodnotných multiplayerových módoch. Nech už vyhrajú alebo prehrajú, získajú Battle Pointy, za ktoré si budú môcť kupovať predmety z oficiálneho BP obchodu. Tie im pomôžu posilovať a vypúštať uväznených Yo-kai. Tento unikátny súbojový systém podporuje priateľský a férový multiplayerový zážitok pre hráčov všetkých vekových kategórií a schopností. 

zdielaj na:

Video / Ukážka YO-KAI Watch 2: Psychic Specter:

video na YouTube

Recenzie YO-KAI Watch 2: Psychic Specter:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Yo-kai Watch 2: Psychic Specters jsou rozhodně nejlepší verzi ze tří vydaných. A pokud jste již hráli některou z předchozích, po čase stejně zjistíte, jak moc si zase užíváte tohoto univerza. Navíc můžete importovat data z Bony Spirits nebo Fleshy Souls ještě před rozehráním a nemusíte tak znovu procházet hlavní příběh. Můžete se vrhnout rovnou do Hexpressu a navštívit Gera Gera Resort. Navíc všechno vypadá s 3D efektem úplně fantasticky a skutečně, zatímco nová hudba koresponduje s melodiemi z předchozího soundtracku.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.