GameExpres.sk
  Prihlásenie

Yo-Kai Watch Blasters Red Cat Corps

hra pre Nintendo 3DS
hra pre Nintendo 3DS Yo-Kai Watch Blasters Red Cat Corps
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Yo-Kai Watch Blasters Red Cat Corps:

Zložte nepriateľské Yo-Kai a veľkých bossov používaním schopností a Soultimate útokov až s tromi ďalšími priateľmi. Pri plnení misií sa spriatelíte s novými Yo-kai, vďaka ktorým váš tím bude silnejší a úžasnejší.

ŤAŽKÝ TRÉNING
Trénujte so seržantom Burlym, aby ste sa stali tým najsilnejším tímom Blaster! Plnením úloh získavajte Oni Orby a predmety pre zvýšenie vašej úrovne alebo získanie novej výbavy pre posilnenie vášho tímu. Niektoré misie, bossovia a Yo-kai sú exkluzívne len v Red Cat Corps alebo Yo-Kai Watch 2, boss Yo-kai a niektorými novými - napríklad Usapyon, Blizzie a ďalšími. Prepojte sa savy z YO-KAI WATCH 2 a objaví sa špeciálna Yo-kai. Objavte príbeh z nového uhla, rovnako ako nové Yo-kai, bossov a misie spolu s post-launch aktualizáciami!

povanocni18

zdielaj na:

Video / Ukážka Yo-Kai Watch Blasters Red Cat Corps:

video na YouTube

Recenzie Yo-Kai Watch Blasters Red Cat Corps:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Level-5 vzal fungující koncept série Yo-kai Watch, vůbec nezměnil prostředí, a dokonce zachoval všechny postavy i s jejich charakteristikami. Na druhou stranu eliminoval lidský faktor a ze soubojů, do kterých jste zasahovali pouze okrajově, vytvořil soft verzi hack’n’slash rubačky pro děti a dospělé s dětským srdcem. Možnost projít si hrou sólově nebo v lokální či on-line kooperaci dělá z tohoto spin-offu velmi variabilní hru, se kterou se zabavíte na dlouhé hodiny, aniž byste nutně museli znát původní sérii.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.