GameExpres.sk
  Prihlásenie

88 Heroes (98 Heroes Edition)

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch 88 Heroes (98 Heroes Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 26,99€

POPIS 88 Heroes (98 Heroes Edition):

Je 8:08 ráno, 8. augusta 1988 a diabolský Dr. H8 priviedol svet na pokraj vyhubenia. Jeho požiadavky sú jednoduché a stručné – zaplaťte 88 oktiliónov behom následujúcich 88 minút lebo mojich 88 termonukleárnych hlavíc vymaže život z povrchu Zeme. Kto nás zachráni, keď zostáva tak málo času? Ten najstatočnejší hrdina? Ten najsilnejší hrdina? Nie … 88 hrdinov!

PRAPODIVNÁ SKUPINA
Pripravte sa na infiltráciu brlohu doktora H8 s pomocou najdivnejších, najhlúpejších a najviac nezmyselných superhrdinov, akých ste kedy videli. Medzi vami a záchranou sveta stojí 88 levelov, na každý máte 88 sekúnd k dokončení a odpočítavanie 88 minút do skazy práve začalo.

88 Heroes (98 Heroes Edition)

88 HRDINOV
Veďte unikátnu zmes hrdinov, v ktorej každý má svoju vlastnú špeciálnu schopnosť, v tejto plošinovkovej šialenosti, kedy si užijete preskakovanie medzi platformami, nakopávanie nepriateľov a predovšetkým veľké množstvo nebezpečenstva. Zem môže byt kompletne zničená a zachrániť ju môžete len vy a vašich 88 hrdinov.

88 heroes 98 heroes edition

VLASTNE 98
Písali sme 88? V edícii pre Nintendo Switch vás čaká 10 extra hrdinov naviac, takže celkom 98 hrdinov. A ako bonus taktiež jeden nový herný režim, ktorý obsahuje 8 tých najťažších výziev vôbec. 

rising star games

zdielaj na:

Video / Ukážka 88 Heroes (98 Heroes Edition):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť