GameExpres.sk
  Prihlásenie

Animal Crossing: New Horizons - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons
Kategória:strategia budovatelska
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
20.03.2020
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 57,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Animal Crossing: New Horizons:

Ak ste neustále v zhone moderného sveta a unavuje vás to, Tom Nook má obchodnú príležitosť nachystanú práve pre vás: jeho úplne nová, ultra-exkluzívna jednosmerná letenka na opustený ostrov. Samozrejme, možno ste sa už s farebnými postavičkami niekde stretli. Mali ste super spomienky na ľudkov z mesta (City Folk), možno ste dokonca otočili novým lístkom (New Leaf) a zaviazali sa do verejných služieb. Ale hlboko vo vás je túžba po slobode, že áno? V novom diele populárnej série Animal Crossing sa vám totiž všetko môže splniť!

NOVÉ OBZORY
A tu sa práve otvára tá šanca na to, robiť si čo chcete. Treba sa len prejsť po pláži opusteného ostrova, kde bohatstvo nedotknutej prírody čaká. Pokojná kreativita a čarovné prostredie na vás čakajú, tak si vyhrňte rukávy a urobte svoj nový život v nových horizontoch (New Horizons) lepší, ako inokedy.

KUTILSTVO
Upravte si svoju postavu a domov si vybavte, ako chcete, pretože tu tomu vládnete vy. Celkom nový robustný craftovací systém umožní zbierať rôznorodé materiály a vytvárať z nich všetko od nábytku cez nástroje.

RELAX A NOVÝ ŽIVOT
Užívajte si aktivity, pri ktorých môžete v pokoji relaxovať - záhradníčenie, rybárčenie, zdobenie alebo skúmajte okolia a komunikujte s ďalšími postavami v hre. Klasický zážitok z legendárneho Animal Crossing získava nové rozmery. Ste pripravení? Nový život na vás čaká.

zdielaj na:

Video / Ukážka Animal Crossing: New Horizons:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť