GameExpres.sk
  Prihlásenie

Assassins Creed 3 Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Assassins Creed 3 Remastered
Kategória:akcia tps
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Assassins Creed 3 Remastered:

Assassins Creed 3 Remastered OBSAHUJE
- hru Assassins Creed 3 Remastered obsahujúcu všetky pôvodné DLC pre hru jedného hráča
- hru Assassins Creed Liberation Remastered

Započnite revolúciu v Amerike v 18. storočí v remastrovanom treťom diele ságy Assassins Creed 3. Hra teraz ponúkne grafiku vo vysokom rozlíšení až 1080p, vyššie rozlíšenie textúr, nový systém nasvietenia a niekoľko ďalších grafických vylepšení. Okrem toho sa na základe hráčskych ohlasov vylepšili aj niektoré prvky hrateľnosti.

KRÁSNY SVET
Píše sa rok 1775 a americké kolónie sú na sklonku revolúcie. Ako Connor, člen rádu asasinov, ste prisahali chrániť slobodu ľudu a ich národa. Aby ste tak mohli urobiť, musíte sa vysporiadať s nepriateľmi v rozľahlom otvorenom svete. Z chaotických ulíc v meste sa presuniete na historické bojisko, ale tiež aj do divokej prírody. Po ceste stretnete hrdinu americkej histórie a spoločne sa postaráte o nepriateľov slobody.

Assassins Creed 3 Remastered sa ujímate role Connora, ktorého matkou je členka indiánskeho kmeňa a otcom je britský kolonista. Dedinu, v ktorej hlavný hrdina vyrastal, vypálili ľudia, snažiaci sa zabrániť revolúcii a ovládnuť tak 13 kolónií. Connor sa tak postaví na stranu slobody a venuje tejto úlohe niekoľko desiatok rokov.

Assassins Creed Liberation Remastered, rozprávajúca nezabudnuteľné dobrodružstvo hrdinky Aveline naprieč mestom New Orleans, cez močiare až po Mayské ruiny.

assassins creed 3 remastered

zdielaj na:

Video / Ukážka Assassins Creed 3 Remastered:

video na YouTube

Recenzie Assassins Creed 3 Remastered:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť