GameExpres.sk
  Prihlásenie

Assassins Creed: Rebel Collection

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Assassins Creed: Rebel Collection
Kategória:akcia dobrodruzna tps
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Assassins Creed: Rebel Collection:

Zažite oceňovanú sériu Assassins Creed kdekoľvek a kedykoľvek. Assassins Creed: The Rebel Collection ponúka dve akciou nabité hry so všetkými vydanými DLC pre jedného hráča. Staňte sa tým najobávanejším pirátom Karibiku v Assassins Creed IV: Black Flag a prevtelte sa do desivého lovca Assassinov v hre Assassin Creed: Rogue. Toto exkluzívne dvojbalenie obsahuje vylepšené prvky pre Nintendo Switch ako handheld mód, HD rumble, dotykové rozhranie, optimalizovaný HUD a Motion Control Aiming (pohybové zameriavanie).

ASSASSIN’S Creed IV: BLACK FLAG
Vyplávajte do zlatého veku pirátstva, keď piráti založili svoju vlastnú zločineckú republiku. Staňte sa Edwardom Kenwayom, najobávanejším pirátskym kapitánom Karibiku, ktorý je zatiahnutý do odvekej vojny medzi Assassinmi a templármi. Zúčastnite sa svetoznámych bitiek, získajte rešpekt legiend, ako je Blackbeard a objavte skryté poklady nespočetne odľahlých ostrovov, kde korupcia, nenásytnosť a krutosť sú na dennom poriadku.

Assassins Creed: Rebel Collection

ASSASSIN’S Creed IV: ROGUE
Vo víre chaosu francúzsko-indiánskej vojny, pomalý úpadok jedného muža do temnoty navždy zmení budúcnosť Amerických kolónií. Hrajte ako Shay Patrick Cormac a premeňte sa z lojálneho člena assassínského bratstva na ich desivého lovca. Vydajte sa na nebezpečnú cestu skrz Ameriku a ľadové vody Atlantiku v koži templárov prvýkrát v histórii série.

ac rogue

Assassins Creed The Rebel Collection obsahuje fyzickú kópiu hry Assassins Creed IV: Black Flag so všetkými DLC pre jedného hráča a digitálny download pre hru Assassins Creed: Rogue. Vyžaduje pripojenie k internetu. Odporúčame pamäťovú kartu.


zdielaj na:

Video / Ukážka Assassins Creed: Rebel Collection:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť