GameExpres.sk
  Prihlásenie

Astral Chain - Collectors Edition - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Astral Chain - Collectors Edition
Kategória:akcia scifi
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
30.08.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 74,99€

POPIS Astral Chain - Collectors Edition:

Collectors Edition OBSAHUJE
- hru Astral Chain
- vybraný soundtrack na CD
- Astral Chain Artwork - 152 strán
- Shikishi Art Board s ilustráciou Masakazu Katsury
- zberateľské balenie

Astral Chain je úplne nová akčná hra od PlatinumGames exkluzívne pre Nintendo Switch. Ako súčasť špeciálnej policajnej jednotky je na vás brániť svet pred tajomnou inváziou stvorení vyzerajúcich ako mimozemšťania.

INVÁZIA Z INEJ DIMENZIE
Ark je multi-kultúrne mesto v blízkej budúcnosti. Jedného dňa je zasiahnuté pohromou, a to keď sa objaví brána do inej dimenzie. Nebezpečné stvorenia sa začnú vynárať a útočiť na ľudí a znečisťovať krajinu a bežné policajné jednotky nie sú schopné sa s nimi merať. Na vyrovnanie síl je utvorená úplne nová jednotka polície s názvom Neurón a tá má brániť obyvateľov Arku.

Astral Chain (SWITCH)

PARŤÁK A ZBRAŇ
Hráč si môže vybrať medzi ženskou a mužskou hrateľnou postavou. Tá, ktorú si nevyberiete, sa potom v hre bude objavovať ako vaše mladšie dvojča a člen jednotky Neurón. Aby ľudstvo mohlo čeliť monštrám z inej dimenzie, vyvinulo špeciálnu zbraň - Legion. Legion vystupuje ako váš partner a pomáha vám pri vyšetrovaní, ale akonáhle dôjde na boj, spoznáte jeho pravé zručnosti.

platinumgames

SYNERGICKÝ AKČNÝ SYSTÉM
Spolupracujte s Legion a využívajte rôzne kombá v boji s nepriateľom. Môžete súčasne zaútočiť na rovnakého nepriateľa, zamerať sa každý na iného alebo môžete vyslať Legion do útoku a podporovať ho zo zálohy. V hre je niekoľko Legion v hre, každý s iným bojovým štýlom a zručnosťami. Hráči môžu strategicky meniť Legion počas real-time súbojov. Používajte zručnosti Legion nielen v súbojoch, ale tiež pri vyšetrovaní prípadov a riešení puzzlov.

Astral Chain (SWITCH)

zdielaj na:

Video / Ukážka Astral Chain - Collectors Edition:

video na YouTube

Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziťYoshis Crafted World (SWITCH)
Yoshis Crafted World (SWITCH)
49,99€
38,99€