GameExpres.sk
  Prihlásenie

Battle Chasers: Nightwar

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Battle Chasers: Nightwar
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Battle Chasers: Nightwar:

Battle Chasers: Nightwar je inšpirovaná klasickými konzolovými RPG hitmi, čiže tu nájdete hŕbu tajomných dungeonov, ťahové súboje a bohatý príbeh založený na preskúmavaní sveta.

PLÁNUJTE A PREŽITE
Vyberte si svojich troch hrdinov zo širokej ponuky, pripravte sa v opustenom meste Harm 's Way a vydajte sa preskúmať svet na povrchu. Ten je prezentovaný klasickou formou (a v reálnom čase). Všetko je inšpirované velikánmi žánru RPG, takže narazíte na dungeony, ťažkých bossov a veľa priateľov i nepriateľov.

Battle Chasers: Nightwar

ZO STAREJ ŠKOLY
Klasické konzolové RPG súboje sú doplnené o jedinečný dvojstupňový systém many a ťahovej iniciatívy. Akčné náhodne generované dungeony sú potom plné pascí, hádaniek a tajomstiev. Prežitie záleží na schopnostiach každého hrdinu.

jrpg

HLBOKÝ PRÍBEH
Nelineárny príbeh je založený na objavovaní dejového pozadia predmetov, pamätihodností a tajných prvkov sveta. Ich prieskumom získate jednak hlbší náhľad do záhadného Lost Vale a tiež za odmenu body skúseností, s ktorých pomocou môžete hrdinom vylepšovať rôzne schopnosti. Kľúčové príbehové okamihy sú potom zobrazené v nádherných 2D animáciách štúdia Powerhouse Animation Studios, známe predovšetkým vďaka sérii Darksiders.

nightwar

zdielaj na:

Video / Ukážka Battle Chasers: Nightwar:

video na YouTube

Recenzie Battle Chasers: Nightwar:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Vývojářům z Airship Syndicate se povedlo stvořit velmi povedenou herní adaptaci kultovního komiksu. Battle Chasers: Nightwar je klasicky laděné RPG, které dokáže zaujmout jak ostřílené veterány, tak i nezkušené nováčky. Za sebe mohu investici tohoto díla směle doporučit, obstojně jsem se u něj totiž bavil po celých pětačtyřicet hodin.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť