GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bayonetta 1+2

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Bayonetta 1+2
Kategória:akcia arkada
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€

POPIS Bayonetta 1+2:

Veľmi očakávané pokračovanie kritikou skvelo prijatej akčnej hry Bayonetta teraz mieri aj na konzolu Nintendo Switch. Hra je od začiatku do úplného konca nabitá akciou a nenechá vás vydýchnuť. Na hernej karte nájdete druhý diel a ako bonus balenie obsahuje kód na stiahnutie prvého dielu.

Prvý diel je potrebné stiahnuť do konzoly a môže byť vyžadovaná pamäťová karta.

VYBERTE SI SVOJ ŠTÝL
  Hru môžete ovládať dvoma spôsobmi. Klasické ovládanie pomocou tlačidiel poznajú všetci fanúšikovia série a je vhodné pre skúsených hráčov. Dotykové ovládanie je na druhú stranu prístupné menej skúseným hráčom a perfektne využíva dotykový displej v handheld móde.

Bayonetta cestuje medzi vzdialenou minulosťou a prítomnosťou, zrodená zo zakázaného zväzku medzi Lumen Sages a Umbra Witches. Jej elegantný bojový štýl a jedinečné magické schopnosti jej umožňujú vydesiť jej nepriateľov v ich posledných momentoch. Vybavená je smrtiacimi zbraňami a zručnosťami, s ktorými prechádza bojiskom ako nôž maslom.

10419_springsale1

EXKLUZÍVNE PRE SWITCH
Verzia pre Nintendo Switch sa dočkala niekoľkých exkluzívnych funkcií. Hrať môžete s kamarátom, nech je v rovnakej miestnosti či na druhom konci sveta a prerážať sa tak vlnami nepriateľov lokálne či online v mode Tag Climax. Vybrať si môžete zo širokej ponuky mocných postáv a dať anjelom a démonom, čo si zaslúžia. A konečne, pri priložení podporovaných amiibo figúrok môžete odomknúť niekoľko tematických Nintendo kostýmov Bayonet, zbrane a mnoho ďalšieho.

8Vianoce_nd

zdielaj na:

Video / Ukážka Bayonetta 1+2:

video na YouTube

Recenzie Bayonetta 1+2:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Bayonetta nám po letech dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa a že nám její elegantní a smyslný styl má ještě co nabídnout. Nové funkce her díky konzoli Switch sice nepřináší až takové uspokojení, ale rozhodně nejsou důvodem, proč byste si měli nechat oba díly ujít. Pokud jste již Bayonetty hráli dříve, nebo je vezmete do rukou poprvé, garantuji vám mnoho hodin krvelačné, efektní a svým způsobem i smysluplné zábavy.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť