GameExpres.sk
  Prihlásenie

BioShock: The Collection

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch BioShock: The Collection
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS BioShock: The Collection:

Hra vyžaduje pripojenie k internetu, pretože sa časť hry bude sťahovať. Je potrebná pamäťová karta.


Kompletná kolekcia všetkých troch kultových strieľačiek z autorského pera Kena Levina. Navštívte podmorskú utópiu Rapture, ktorá sa zmenila na šialený chaos a potom sa vydáte do Columbie - nádherného mesta plávajúceho vysoko v mrakoch. Všetky tri hry sa dočkali grafického vylepšenia, ostrejších textúr a obsahujú všetky DLC.

BioShock
Skupina elitných a bohatých vedcov, spoločne s poprednými umelcami, filozofmi či športovcami sveta, sa rozhodnú vybudovať tajné podmorské mesto Rapture, aby tam mohli v pokoji žiť a bádať, bez toho aby ich ovplyvňovali rôzne vlády, alebo sa museli starať o peniaze či sociálne istoty. Cieľom tejto komunity je sústrediť sa na svoju výnimočnosť, namiesto mrhania energie nevďačným masám. Tam, hlboko pod oceánom, začnú vykonávať genetické experimenty, aby sa ešte vylepšili a predĺžili dĺžku svojho života. Rozhodne to, ale nedopadne tak, ako zamýšľali ...

BioShock: The Collection (SWITCH)

BioShock 2
Vychutnajte si Rapture ešte pred tým, než ho pohltilo more. A to rovno z pohľadu prvej verzie Big Daddyho - ochranca Little Sister. Ako správny veľký tatko musíte ísť uloviť veľkú sestru a v najlepšom prípade pri tom zachrániť čo najviac malých sestričiek. Zásadnou zmenou oproti prvému Bioshocku je možnosť využívať obe ruky naraz, takže môžete jednou rukou strieľať a druhú metať blesky, alebo firebally.

Hra oproti originálu neobsahuje multiplayer!

bioshock

BioShock: INFINITE
Píše sa rok 1912. Je nám zverená postava Booker DeWitta, zneucteného bývalého súkromného detektíva Pinkertonovej kancelárie, ktorý vezme nový prípad - nájsť Elizabeth, mladú ženu, ktorá sa stratila. Našou úlohou bude vrátiť ju domov. Jediný problém je, že je držaná v lietajúcom svete Columbie. Columbia bola kedysi symbol amerického úspechu a ako taká plávala po celom svete ako svetová výstava - pomník ľudskej vynaliezavosti. Ale od jej odhalenia v roku 1900 sa udiali podivné veci a teraz sa mesto stratilo v oblakoch. Detektív DeWitt vie, ako ho nájsť, ale hovorí sa, že sa Columbia po zuby ozbrojila spolu so šialenými občanmi mesta. Takže nepočítajte, že toto bude odpočinkový let.

bioshock 2zdielaj na:

Video / Ukážka BioShock: The Collection:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť