GameExpres.sk
  Prihlásenie

Borderlands: Legendary Collection

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Borderlands: Legendary Collection
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Borderlands: Legendary Collection:

Legendary Collection OBSAHUJE:
- Borderlands: Game of the Year Edition
- Borderlands 2
- Borderlands: The Pre-SequelBalení obsahuje hernú kartu. Je vyžadované pripojenie k internetu a pamäťová karta ku stiahnutiu dodatočného herného obsahu (cca 42 GB).

Zažite trojnásobný chaos a vzrušujúcu akciu s jedinečnou kolekciou originálnych looter-shooter hier s jedinečnou štylizáciou, objavujte rozmanité svety, množstvo zbraní a nepriateľov. Sériu Borderlands je tak možné hrať kedykoľvek a kdekoľvek sami alebo s vašimi priateľmi.

Borderlands: THE PRE-SEQUEL
Vyštartujte do sveta Borderlands, prestrieľajte a prolootujte sa so zbrusu novým dobrodružstvom, ktoré vás vystrelí na jeden z mesiacov Pandory. To je Borderlands: The Pre-Sequel! Odhaľte príbeh záporáka Handsome Jacka z Borderlands 2 a jeho vzostup k moci. Dej sa odohráva medzi Borderlands a Borderlands 2. The Pre-Sequel čoby kombinácia strieľačky a RPG, ktorú si hráči zamilovali, vám naservíruje veľa nových dobrodružstiev. Vznášajte sa pri každom skoku vďaka nízkej gravitácii, zatiaľ čo likvidujete nepriateľov za pomoci nových ľadových a laserových zbraní. Preskúmajte povrch mesiaca spoza volantu niektorého z nových vozidiel, ktoré vám umožnia ešte väčší rozsah deštrukcie.

Borderlands: Legendary Collection (SWITCH)

Borderlands: GOTY EDITION
Borderlands kombinuje to najlepšie zo strielačky z pohľadu vlastných očí a motorizovaného boja, čím je dosiahnuté jedinečnej hernej atmosféry. Prelomový systém generovania prináša takmer nekonečnú rozmanitosť v kombinovaní zbraní a predmetov. Borderlands umožňuje hráčom zdieľať herné zážitky v kooperatívnej on-line. Tieto vlastnosti, spolu so strhujúcim príbehom odohrávajúcim sa na tajomnej a nebezpečenstvom prešpikované planéte, vytvárajú úplne nové herné prvky, ktoré menia vžité konvencie moderných strieľačiek.

2k_vanoce15_ps4

Borderlands 2
Borderlands 2 je epické pokračovanie ultimátnej strieľačky až pre štyroch hráčov. V kombinácii s novými nápadmi a evolúciou Borderlands 2 obsahuje úplne nové postavy, skilly, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré idú ruka v ruke s veľmi starostlivo vytvoreným príbehom. Hráči odhalia tajomstvo, a ako budú putovať po dosiaľ neobjavených oblastiach Pandory, vyhrotia sa aj záhady sveta Borderlands.


borderlands

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (SWITCH)
PGA Tour 2K21 (SWITCH)
59,99€
27,99€