GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bravely Default II

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Bravely Default II
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS Bravely Default II:

Vydajte sa na výpravu za štyrmi Kryštálmi v najnovšom prírastku do série Bravely. Objavte nový svet, ktorý sa hemží novými postavami a okúste hrateľnosť, pre ktorú je celá séria tak populárna. Bravely Default II prichádza exkluzívne na konzolu Nintnedo Switch.


SPLETITÝ PRÍBEH

Príbeh začína vo chvíli, keď sa Seth - mladý námorník - objaví na brehu jedného z piatich kráľovstva Excillantu. Tu stretáva princeznú Gloriu z Musy. Tá utiekla zo svojho kráľovstva v dobe, keď bolo zničené nepriateľskými jednotkami, ktoré chceli ukradnúť tamojšie Kryštály. Takisto sa zoznámi s Elvisom a Adelle, dvoma cestovateľmi, ktorí túžia rozlúštiť tajomnú a magickú knihu. Bude len na vás postaviť sa zlu, ktoré ohrozuje všetkých našich hrdinov i celý Excillant.

Bravely Default II
HRDINOVIA SVETLA POVSTANÚ
S pomocou nových Hrdinov svetla zachráňte kontinent Excillant! Sledujte príbeh Setha, mladého námorníka, ktorý sa vydáva na veľké dobrodružstvo, pri ktorom stretne veľa priateľov, ale aj tých, ktorí mu chcú skrížiť cestu.

bravely série
NÁVRAT BOJOVÉHO SYSTÉMU
Zvažujte riziká aj možné odmeny v ťahových súbojoch. Postavy môžu urobiť niekoľko pohybov po sebe v jednom ťahu, však sa môže stať, že potom budú z akcie na nejakú dobu vyradení. Vyvažovanie je kľúčové!

série bravely
ŠIROKÉ RPG MOŽNOSTI
Vyberajte si z mnohých rôznych povolaní, zručností aj schopností a upravujte si každého hrdinu tak, aby čo najviac vyhovoval vašej stratégii. Čím viac sa naučíte, tým širšIU paletu stratégií budete ovládať.

bravely default 2

zdielaj na:

Video / Ukážka Bravely Default II:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť