GameExpres.sk
  Prihlásenie

Burnout Paradise Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Burnout Paradise Remastered
Kategória:zavodni
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Burnout Paradise Remastered:

Burnout Paradise je späť v podobe, v akej si ho musí zahrať každý fanúšik arkádových závodov. Titul ponúkne otvorený svet, hŕbu výziev, bohatý vozový park a predovšetkým nekončiacu zábavu. Okrem základnej hry dostanete všetkých šesť rozšírení vrátane jedného veľkého, ktoré pridáva nový svet Big Surf Island. 

PRESKÚMAJTE PARADISE CITY
S vôňou páliacich sa pneumatík a za zvukov ohýbajúcich sa plechov sa vydajte na otvorené cesty Paradise City, v ktorom na vás čakajú rôzne skryté prekvapenia. Prebite sa až na výslnie v unikátnych závodoch a vďaka perfektnej znalosti mesta nájdite tú najrýchlejšiu cestu k cieľu a porazte tak súpera. Samozrejmosťou je i multiplayer, v ktorom môžete zničiť kamarátovo auto alebo s ním spojiť sily a zúčastniť sa online výziev.

Burnout Paradise Remastered

BÚRAJTE KDEKOĽVEK
Pravidlá cestnej premávky môžete v Burnout Paradise Remastered hodiť za hlavu. Radary po celom meste merajú rýchlosť kvôli rekordom, nie pokutám! Búračky sú potom tiež hodnotené a fantázii sa medze nekladú.

take me back to the paradise city


DEFINITÍVNY ZÁŽITOK
Remaster prináša kompletnú hru so všetkým dodatočným obsahom s množstvom technických vylepšení pre lepší grafický zážitok a autenticitu. Na konzoli Nintendo Switch hra beží v 60 FPS a ponúkne možnosť ovládať hru čiastočne cez dotykový displej v handheld móde.

guns n roses

zdielaj na:

Video / Ukážka Burnout Paradise Remastered:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť