GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cat Quest 2 - Pawsome Pack

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Cat Quest 2 - Pawsome Pack
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Cat Quest 2 - Pawsome Pack:

Cat Quest je RPG s otvorenom fantasy svetom plnom ... mačiek. Pokračovanie oceňovanej pôvodnej hry môžete teraz hrať sami alebo s kamarátmi a to ako za mačku, tak psa! Epické dobrodružstvo vás prevedie svetom vyplneným mágiou, zaujímavými monštrami a hŕbou pokladov k objaveniu. Vydajte sa na mačacie dobrodružstvo, aké pes nikdy nevidel s touto jedinečnou kolekciou prvého a druhého dielu.

CAT QUEST

Zažite to pravé epické mačacie dobrodružstvo v otvorenom svete RPG hry Cat Quest vyplnenom len a len mačkami. V úlohe nášho hrdinu budete pátrať po únoscovi svojej sestry na obrovskom kontinente Felingard. Hra ponúkne mačacie úžasné postavy a strhujúci umňaukaný príbeh. To všetko s poriadnou dávkou nadsadenia a príjemného humoru.

Cat Quest 2 - Pawsome Pack
CAT QUEST II
Pokračovanie stavia na poctivých základoch prvého dielu a pridáva nové explozívne kúzla, nové zbrane a predovšetkým lokálnu kooperáciu. Vedľajšie úlohy rozprávajú svoje vlastné uzavreté príbehy, ktoré rozširujú bohatú históriu sveta. Hra je vylepšená vo všetkých smeroch a svet Felingardu nebol nikdy lepší.

kočičí příběh

zdielaj na:

Video / Ukážka Cat Quest 2 - Pawsome Pack:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť