GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dark Souls: Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Dark Souls: Remastered
Kategória:rpg fantasy
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Dark Souls: Remastered:

Zažite znovu kriticky oceňovanú, žáner definujúcu hru, ktorá to všetko začala. Vráťte sa do Lordranu v tejto nádherne prepracovanej hre s oslňujúcimi detailami vo vysokom rozlíšení a so snímkovaním 60 fps (PS4 a Xbox One verzie). Dark Souls: Remastered zahŕňa obsah pôvodnej hry a DLC Artorias of the Abyss.


SVET LORDRANU AKO NIKDY PREDTÝM

V Dark Souls: Remastered od slávneho štúdia From Software môžete objavovať pokrivený starodávny svet Lordranu prvého dielu kriticky oceňovanej akčnej RPG série tak, ako ešte nikdy predtým.

JEDINEČNÝ HERNÝ ŠTÝL
Nechajte sa pohltiť bohatým svetom Dark Souls vďaka dynamickému 4K rozlíšeniu (na PS4 Pro a Xbox One X). Vytvorte si postupne svoju postavu, objavujte hrozné miesta a zhromažďujte a osvojte si rozsiahlu kolekciu zbraní, vybavenia a magických kúziel a vytvorte si tak skutočne jedinečný herný štýl.

ONLINE INTERAKCIA
Vo svete Dark Souls: Remastered je ukrytých celkom 9 paktov k odhaleniu, ktoré budú hráča motivovať k vykonávaniu online interakcií. Kooperácia alebo konfrontácia, podpora alebo zrada - akú cestu si zvolíte Vy? Hra dovoľuje online prepojenie až 6 hráčov.

zdielaj na:

Video / Ukážka Dark Souls: Remastered:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť