GameExpres.sk
  Prihlásenie

Darksiders - Warmastered Edition

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Darksiders - Warmastered Edition
Kategória:akcia fantasy
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Darksiders - Warmastered Edition:

WARMASTERED EDITION OBSAHUJE
- hru s vyšším rozlíšením a stabilnejším snímkovaním
- vylepšené tiene, prepracovaný rendering a efekty

Vojna, prvý jazdec Apokalypsy, sa nechal oklamať zlými silami a rozpútal vojnu medzi Nebom a Peklom. Vo vzniknutom krviprelievaní porazili zástupy démonov nebeskú armádu a ovládli Zem, a Vojna preto teraz čelí obvineniu z porušenia posvätných zákonov. Potupený a tvárou v tvár smrti dostane Vojna šancu vrátiť sa na Zem, aby tam našiel pravdu a potrestal vinníkov.

ODČIŇTE SVOJE PREVINENIE
Vojna, ktorého teraz prenasleduje skupina pomstychtivých anjelov, musí čeliť silám Pekla, nadviazať krehké spojenectvo s démonmi, ktoré lovia, a vo spustošených troskách zeme splniť svoju úlohu, aby sa pomstil a odčinil svoje previnenie.

APOKALYPTICKÉ SCHOPNOSTI
Rozpútajte hnev Vojny a vďaka brutálnym útokom a nadprirodzeným schopnostiam zlikvidujte všetkých, ktorí sa vám postavia do cesty. Chopte sa ničivého arzenálu anjelských, démonických i pozemských zbraní a na chrbte Skazy, ohnivého prízračného tátoša Vojny, za sebou zanechajte len horiace trosky.

EPICKÁ VÝPRAVA
Bojujte v pustatinách a démonmi zamorenom podzemí spustošenej Zeme, kde sa odohráva vaša úloha plná pomsty a vykúpenia. Nájdite mocné pradávne relikvie a vylepšujte svoje zbrane, odomykajte si nové schopnosti a prispôsobte si štýl hry. Zveďte súboj s každým, kto sa vám postaví do cesty - od vojnou zocelených anjelských síl až po odporné démonické hordy z Pekla.

zdielaj na:

Video / Ukážka Darksiders - Warmastered Edition:

video na YouTube