GameExpres.sk
  Prihlásenie

Diablo 3: Eternal Collection

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Diablo 3: Eternal Collection
Kategória:rpg pseudo fantasy
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

POPIS Diablo 3: Eternal Collection:

BALENIE OBSAHUJE
- základnú hru Diablo III
- datadisk Diablo III: Reaper of Souls
- DLC Rise of the Necromancer
- exkluzívne Nintendo brnenie Ganondorfa

Zasadené opäť do sveta Sanctuary, na ktoré z neba spadne kométa presne do tých miest, odkiaľ kedysi Diablo vyšiel na svet. Známa postava Deckarda Caina je možno jednou z prvých obetí zla. Medzi novými lokáciami sú tiež staré známe miesta vrátane dediny Tristramu. Máte možnosť vybrať si medzi mužskou a ženskou verziou postáv, rozdiel však bude čisto vizuálny. Barbar nie je novou postavou s rovnakými schopnosťami, ale o dvadsať rokov starší hrdina z dvojky, čo spoznáte podľa únavy i mnohých šrámov na tele. Nový systém questov, prispôsobený pre triedu hráčovej postavy. Skilly prístupné priamo z hlavného Hotbaru s možnosťou ich rýchleho výberu skrz kolieska na myši. Vrátane novej metódy uzdravovania, kedy cez daný predmet bude stačiť prejsť (tzn. Nebudete ho musieť zobrať a až potom vypiť ako fľaštičky). Z nových nepriateľov je tu napr. Berserker s obrovskou palicou, ktorá bude môcť uviaznuť v zemi, než sa bojovníkovi podarí ju vyprostiť. Viac ako 13 miliónov hráčov sa stretlo s hordami démonov v hre Diablo III. Teraz je rad na vás, aby ste sa zapojili do boja a pozdvihli zbrane proti nepriateľom všetkých smrteľníkov.

KOMPLETNÁ EDÍCIA
Eternal Collection obsahuje v jedinom kompletnom balení základnú hru Diablo III aj rozšírenie Reaper of Souls a DLC Rise of the Necromancer. Obráťte sa na spojencov a hrajte sami alebo vytvorte až štvorčlennú skupinu hrdinov. Staňte sa hrdinom. Takže sa pripravte. Zlo sa blíži.

NIEČO NAVYŠE PRE SWITCH
Verzia pre hybridnú konzolu Nintendo Switch ponúka niekoľko unikátnych vlastností. Okrem exkluzívneho brnenia pána zla Ganondorfa, je tu potom možnosť hrať na cestách. Tým to ale nekončí, na jednej konzole môžu hrať až 4 hráči naraz, pričom je podporovaný aj lokálny multiplayer až 4 konzol bez nutnosti byť pripojený k internetu. Samozrejmosťou je potom online multiplayer.

zdielaj na:

Video / Ukážka Diablo 3: Eternal Collection:

video na YouTube

Recenzie Diablo 3: Eternal Collection:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Hrou desetiletí nové Diablo rozhodně není a leč se jedná na poměry Blizzardu o lehce slabší kousek, v porovnání s ostatními hrami opět hledá srovnatelného konkurenta jen těžce. Kdybychom měli půlky, dostalo by Diablo 3 krásných 8,5/10, takhle pouze 8.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 19 (SWITCH)
FIFA 19 (SWITCH)
35,99€
27,50€